Więcej marek od

Miasta,

w których życie stało się lepsze
dzięki światłu

Program City.People.Light

Program City.People.Light to otwarta platforma, której celem jest badanie, przedstawianie i zmienianie roli oświetlenia w mieście przyszłości przy współpracy specjalistów w zakresie oświetlenia i przedstawicieli miast, aby poprawiać warunki życia ludzi na całym świecie.

 

Jego początki sięgają 1996 roku, kiedy jeszcze jako projekt badawczy ujawnił potencjał wykorzystania światła w środowiskach miejskich. Wyniki zainspirowały wielu specjalistów zajmujących się oświetleniem do tworzenia nowych koncepcji.

 

Obecnie wiele z nich zmienia dzienny i nocny wygląd naszych miast. Program w dalszym ciągu skupia specjalistów z całego świata. Stanowi wsparcie dla kreatywnych projektów i daje możliwość zbadania relacji między miastem, ludźmi i światłem.

 

Przyznawane corocznie nagrody city.people.light wyróżniają projekty oświetlenia zewnętrznego, które najbardziej wpłynęły na poprawę jakości życia mieszkańców miast.

City.People.Light


Program składa się z różnych elementów

 

Oświetlenie miejskie — narzędzia i usługi

 

Kształtuj miasto światłem. Dostarczamy wszystkie produkty i narzędzia potrzebne do zaprojektowania miejskich i architektonicznych rozwiązań oświetleniowych, a także usługi potrzebne do ich realizacji.

Plac w Genewie w Szwajcarii w przyjemnym oświetleniu miejskim firmy Philips

Przypadki

Kontakt z nami

 

W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

 

Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań