Miasta,

w których życie stało się lepsze
dzięki światłu

Program City.People.Light

Program City.People.Light to otwarta platforma, której celem jest badanie, przedstawianie i zmienianie roli oświetlenia w mieście przyszłości przy współpracy specjalistów w zakresie oświetlenia i przedstawicieli miast, aby poprawiać warunki życia ludzi na całym świecie.

 

Jego początki sięgają 1996 roku, kiedy jeszcze jako projekt badawczy ujawnił potencjał wykorzystania światła w środowiskach miejskich. Wyniki zainspirowały wielu specjalistów zajmujących się oświetleniem do tworzenia nowych koncepcji.

 

Obecnie wiele z nich zmienia dzienny i nocny wygląd naszych miast. Program w dalszym ciągu skupia specjalistów z całego świata. Stanowi wsparcie dla kreatywnych projektów i daje możliwość zbadania relacji między miastem, ludźmi i światłem.

 

Przyznawane corocznie nagrody city.people.light wyróżniają projekty oświetlenia zewnętrznego, które najbardziej wpłynęły na poprawę jakości życia mieszkańców miast.

City.People.Light


Program składa się z różnych elementów

 

Oświetlenie miejskie — narzędzia i usługi

 

Kształtuj miasto światłem. Dostarczamy wszystkie produkty i narzędzia potrzebne do zaprojektowania miejskich i architektonicznych rozwiązań oświetleniowych, a także usługi potrzebne do ich realizacji.

Plac w Genewie w Szwajcarii w przyjemnym oświetleniu miejskim firmy Philips

Przypadki

Kontakt z nami

 

W przypadku pytań biznesowych dotyczących naszych systemów oświetlenia profesjonalnego należy użyć tego formularza

 

Użyj szczegółowego formularza do sformułowania pytań

You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website