Więcej marek od

Poznaj Philips Hue

Poznaj Philips Hue

 

Wybór między ON i OFF to za mało. Dzięki Philips Hue odkryjesz zupełnie nowy sposób postrzegania i używania światła. Paleta 16 milionów kolorów do wyboru, liczne aplikacje na telefon i gotowe scenerie świetlne wnoszą szczyptę magii i nowoczesności do domowego życia.

Philips Hue pomoże Ci zaaranżować i odmienić każdą przestrzeń - w zależności od nastroju czy potrzeby chwili, bez konieczności przeprowadzenia uciążliwego remontu. Za pomocą aplikacji na telefon dosłownie od ręki wykreujesz przyjemny nastrój na wieczór  z rodziną, romantyczną atmosferę dla chwil we dwoje czy dynamiczne efekty współgrające z muzyką podczas imprezy dla znajomych. 

poznaj philips hue

Możesz bawić się zarówno kolorami, jak i temperaturą światła. Hue potrafi naśladować naturalny cykl dobowy. Rano powita Cię światłem identycznym jak barwa słońca o świcie. Dzięki temu nawet pobudka o 6 rano w środku zimy będzie mniej dokuczliwa - to za sprawą kortyzolu, hormonu aktywności i motywacji do działania.

 

W trakcie dnia, kiedy potrzebujesz koncentracji do pracy, wybierz chłodniejszy odcień bieli, a łatwiej uporasz się z listą zadań. Z kolei wieczorem sprawdzą się ciepłe odcienie, kojarzące się z zachodem słońca. Pobudzają produkcję melatoniny, która ułatwia relaks i wyciszenie, a także zapewnia dobry sen. 

 

Philips Hue pozwala także wyczarować bajkową atmosferę podczas czytania bajek maluchom. Starsze dzieci i młodzież ucieszą się z możliwości skorzystania z dynamicznego oświetlenia, dopasowującego się do gier komputerowych lub programów telewizyjnych. 

 

Philips Hue wpływa pozytywnie nie tylko na samopoczucie czy estetykę domowej przestrzeni. Z jego pomocą możesz symulować obecność domowników podczas wakacyjnych wyjazdów, odstraszając tym samym nieproszonych gości i podnosząc poziom ochrony mieszkania czy domu.

 

Obsługa Philips Hue jest zdalna i prosta, a efekt - natychmiastowy. Pakiet startowy zawiera trzy żarówki, które pasują do niemal wszystkich opraw oraz specjalny, prosty w podłączeniu mostek. W ofercie Philips Hue dostępne są także ozdobne lampy, paski LED i nowoczesne akcesoria.

 

Odwiedź Showroom Philips Lighting i zobacz na własne oczy, co potrafi Philips Hue lub odwiedź stronę www: http://philips.pl/hue.

hue starter kit