Więcej marek od

Poznaj moc zintegrowanego oświetlenia


Zintegrowane oświetlenie łączy w sobie technologie LED i IT, pozwalając skupić się na jakości światła, poprawie energooszczędności oraz informacjach opartych o konkretne dane i nadając oświetleniu nowy wymiar. Dzięki funkcji zbierania i przetwarzania danych rozwiązanie to ma szansę zmienić nasz sposób życia.

Najwyższa jakość światła
w odpowiednim miejscu i czasie

Pełna personalizacja

Zaprogramowany kalendarz dla oświetlenia LED dostosowany do miejsca i jego przeznaczenia, pozwala uzyskać jakość światła idealną dla danej przestrzeni. Dodatkowo aplikacje oprogramowania i elementy sterujące pozwalają spersonalizować rozwiązanie oświetleniowe odpowiednio do potrzeb.

Nawet 80%
oszczędności energii

Rozwiązanie stworzone z myślą o środowisku

Energooszczędne oświetlenie LED i Internet Rzeczy pozwalają zwiększyć wydajność i poprawić warunki pracy. Dane zbierane przez zintegrowane systemy oświetleniowe zawierają informacje dotyczące każdej aktywności, a zdalne monitorowanie i sterowanie pozwala regulować natężenie oraz harmonogram oświetlenia.

Informacje oparte na danych
pozwalają podejmować świadome decyzje

Wiedza to potęga

Korzystaj z potencjału Internetu Rzeczy i zintegrowanemu oświetleniu LED. Kontroluj dane o awariach i mierz zużycie energii. Dzięki temu planowanie konserwacji staje się prostsze, a wydajność eksploatacyjna infrastruktury rośnie. Wykorzystanie czujników w systemie oświetleniowym pozwala zbierać więcej danych i wspiera możliwość czerpania korzyści z dodatkowych aplikacji.
zintegrowane oświetlenie

Obejrzyj dwuminutową prezentację
i zobacz, co możesz zyskać

Czy oświetlenie może być czymś więcej?

Czy system może zbierać informacje?

Wpływać na nasz nastrój?

Reagować na naszą obecność?

Zwiększać wydajność firmy?

Przekonaj się sam.

Jak działa zintegrowane oświetlenie

Zintegrowane oświetlenie
zapewnia stałą łączność

Rozwiązania zintegrowanego oświetlenia w miastach

Dowiedz się więcej

Innowacyjne rozwiązania firmy Philips z zakresu oświetlenia ulicznego

CityTouch to system do sterowania oświetleniem ulicznym marki Philips. Umożliwia sterowanie oświetleniem ulicznym oraz analizę danych oświetleniowych.

Innowacyjne rozwiązania firmy Philips z zakresu oświetlenia sklepów

System Indoor Positioning zbudowany w oparciu o oświetlenie LED ułatwi Twoim klientom zrobienie zakupów. Poprawi funkcjonowanie sklepu i zapewni możliwość lokalizacji kupującego w sklepie.

Philips — partner w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań

W tak dynamicznie zmieniającej się branży kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiednich partnerów.

Innowacyjne wykorzystanie Internetu Rzeczy

Przetwarzając w czasie rzeczywistym dane ze zintegrowanych i zabezpieczonych systemów oświetleniowych oraz technologii Internetu Rzeczy, Philips Lighting pomaga miastom, przestrzeniom biurowym oraz sieciom handlowym działać jeszcze efektywniej.