Szybkie
rozwiązania

oświetleniowe

Twórz lepsze projekty

Znajdź rozwiązania oświetleniowe, których potrzebujesz


Firmy Philips i Inter-Elektro połączyły siły, aby ułatwić instalatorom takim jak Ty tworzenie najlepszych projektów oświetlenia dla ich klientów. Znajdź wszystko, czego potrzebujesz — od zamienników pojedynczych lamp do kompletnych rozwiązań i usług.

 

Zobacz, na czym polega wyjątkowość naszych produktów LED, inteligentnych czujników i pakietów rozwiązań. Dowiedz się, jakie zmiany możesz dzięki nim wprowadzać w swoich projektach i jakie oszczędności energii możesz zapewnić swoim klientom!

Philips Hue Go


Odbierz inteligentną przenośną lampę Philips Hue Go.


Zrealizuj projekty o wartości 5000 zł netto z zastosowaniem produktów oświetleniowych LED firmy Philips. Informacje na ten temat można uzyskać od lokalnego sprzedawcy hurtowego.

 

Przeczytaj broszurę dotyczącą kampanii

Philips Hue Go

Świetlówki MASTER LED Tube


Od biur po sklepy, parkingi i przemysł każdy klient ma własne wymagania dotyczące oświetlenia. Niezależnie od stosowanego rodzaju oświetlenia, w asortymencie produktów MASTER LEDtube firmy Philips znajdziesz odpowiednią dla siebie świetlówkę LEDtube.

 

Dlatego świetlówki LEDTube marki Philips doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji.

Świetlówki MASTER LED Tube

Rodzina opraw CoreLine


Obecnie właściwie do wszystkich nowych i modernizowanych budynków klienci poszukują przystępnych cenowo rozwiązań oświetleniowych, które zapewniają wysokiej jakości światło przy niskim zużyciu energii i niewielkich kosztach konserwacji.

 

Obejrzyj film przedstawiający zalety produktów z rodziny Coreline.

Pakiety rozwiązań


Dostosowane do indywidualnych potrzeb Pakiety rozwiązań firmy Philips to najprostszy sposób na skompletowanie doskonałej instalacji do określonych typów zastosowań. Oferujemy specjalne programy szkoleniowe dotyczące korzystania z tego cennego źródła rozwiązań, które pozwolą Ci jeszcze lepiej obsługiwać Twoich klientów. Dowiedz się więcej o oprawach oświetleniowych i sterownikach zawartych w gotowych Pakietach rozwiązań, które pozwalają oszczędzić czas i zredukować zużycie energii.

Lampy MASTER LED


Zupełnie nowe możliwości! Zaawansowane lampy MASTER LED firmy Philips zapewniają światło najwyższej jakości


Jeśli potrzebujesz rozwiązania na parking, do supermarketu, do biura lub lobby hotelu. Nasze lampy zapewniają:

 

• Znakomite oddawanie barw

• Zaawansowane funkcje regulacji strumienia świetlnego

• Maksymalną zgodność

Lampy MASTER LED

Sklep internetowy


Zapraszamy do sklepu Inter- Elektro. W trosce o wygodę naszych Klientów zachęcamy do zamówienia produktów objętych promocją „Błyskawiczne odpowiedzi na pytania o oświetlenie” w sklepie internetowym, placówce lokalnego sklepu Imelco.