Philips Lighting:
Więcej niż oświetlenie

O nas

Od ponad 125 lat firma Philips opracowuje innowacyjne rozwiązania z zakresu oświetlenia. Jako pierwsi wdrożyliśmy światło elektryczne i żarówki LED — dwie rewolucyjne zmiany — a obecnie jesteśmy pionierami w dziedzinie inteligentnych systemów oświetlenia. Dokładnie znamy pozytywny wpływ oświetlenia na ludzi, co pozwala nam wprowadzać innowacje, które zapewniają naszym klientom nowe korzyści biznesowe. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, dzięki którym użytkownicy mogą poczuć się bezpiecznie i komfortowo, lepiej się skupić, nabrać energii czy czerpać większą przyjemność z rozrywki.

 

W Philips Lighting prowadzimy badania nad zintegrowanymi systemami i usługami oświetleniowymi. Wykorzystując rozwiązania z zakresu Internetu rzeczy, przekształcamy budynki, przestrzenie miejskie i domy. Robimy to, aby zwiększyć oszczędność energii i zarządzać środowiskami pracy w bardziej ekologiczny sposób. Uczynić miasta bezpieczniejszymi i przyjaźniejszymi. Pomóc w leczeniu i poprawić samopoczucie. Wprowadzić w domach jeszcze przyjaźniejszą atmosferę.

 

W naszych działaniach chodzi o coś więcej niż oświetlenie: pragniemy pomóc udoskonalić świat i podnieść standard życia jego mieszkańców.

 

Zobacz, w jaki sposób Philips Lighting oferuje więcej niż oświetlenie

Odmieniamy oświetlenie od ponad 125 lat.

Z myślą o konsumentach
 

Zintegrowane oświetlenie daje więcej możliwości niż prostsze rozwiązania. Po włączeniu go do Internetu uzyskujemy oświetlenie inteligentne. Dzięki niemu Twój dom stanie się bezpieczniejszy, wygodniejszy i bardziej dopasowany do codziennego życia, a wyjątkowe chwile będą jeszcze mocniej zapadać w pamięć.
Odtwórz film

Z myślą o profesjonalistach
 

Współczesne systemy oświetlenia to coś więcej niż tradycyjne instalacje oświetleniowe. Dzięki możliwości przesyłania wszelkiego rodzaju informacji mogą stać się częścią Internetu rzeczy. Korzystając z infrastruktury oświetleniowej, możemy połączyć różne systemy, aby uczynić je inteligentnymi i bardziej przydatnymi. Uczynić miasta bezpieczniejszymi i przyjaźniejszymi. Zwiększyć oszczędność energii i zarządzać budynkami w bardziej ekologiczny sposób. Zwiększyć atrakcyjność zakupów w sklepach. Oświetlenie jest wszędzie, dlatego zapewnia nam nieskończone możliwości udoskonalania naszej pracy i życia.

Z myślą o inwestorach
 

Nasza filozofia zarządzania, zasady biznesowe i polityka zrównoważonego rozwoju zostały opracowane tak, by zapewnić spójność i przejrzystość naszych działań w relacjach z partnerami.

Dowiedz się, jakie korzyści odnieśli nasi klienci dzięki zintegrowanym systemom oświetlenia

Ekologia i odpowiedzialność

Inteligentne przedsiębiorstwo nie tylko generuje zyski, ale także działa w sposób przyjazny dla środowiska, zrównoważony i odpowiedzialny. Chodzi o to, żeby zaspokajać dzisiejsze potrzeby, mając świadomość wymagań przyszłości.

 

Nasze programy zrównoważonego rozwoju są zgodne z tą ideą i mają na celu zminimalizowanie wpływu naszej działalności na środowisko naturalne przy równoczesnej poprawie jakości życia ludzi, zarówno bezpośrednio w naszej organizacji, jak i na całym świecie.

Zrównoważony rozwój — Philips Lighting

Przyłącz się do nas

Firma Philips Lighting jest znana ze swoich innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą jakość życia milionów ludzi. Jesteśmy dumni z naszych pionierskich produktów i technologii, które zmieniają świat.

 

Weź z nami udział w tej rewolucyjnej podróży i pomóż nam zmieniać życie ludzi.

Przyłącz się do nas — Philips Lighting