You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Nowa definicja

światła

Philips Lighting — informacje

Od ponad 120 lat firma Philips Lighting jest pionierem innowacji. Wykorzystując transformacyjne możliwości światła, pomagamy ludziom stworzyć wygodniejszą i praktyczniejszą przestrzeń życiową za pomocą wysokiej jakości systemów oświetlenia przeznaczonych do miejsc publicznych, środowisk pracy i domów. Za pomocą światła zmieniamy życie ludzi na lepsze i bezpieczniejsze. Nasze systemy oświetleniowe dostarczają rozrywki, stanowią inspirację, informują, zmieniają aglomeracje w miejsca przyjazne mieszkańcom i spełniają codzienne potrzeby naszych klientów. 

Nowa cyfrowa rewolucja

Dzięki zastosowaniu zintegrowanych innowacji stworzonych z myślą o domach, przestrzeniach sklepowych, biurach, miastach i innych zastosowaniach systemy oświetleniowe firmy Philips wykraczają daleko poza znaną definicję iluminacji.

 

Firma Philips odegrała kluczową rolę w rozwoju wysokiej jakości energooszczędnych systemów oświetleniowych LED. Obecnie przenosimy światło w całkowicie cyfrowy wymiar łączący ludzi, miejsca i urządzenia. Z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym wszystkie nasze lampy, oprawy oświetleniowe i urządzenia systemowe będą cyfrowe i gotowe do podłączenia do sieci. Nasze nowoczesne systemy oświetleniowe oparte na połączeniu opatentowanych technologii i otwartych standardów są w pełni elastyczne i spełniają potrzeby naszych klientów, równocześnie chroniąc środowisko naturalne.

Wspieramy naszych klientów

Inteligentne sterowanie oświetleniem pozwala uzyskać optymalną wydajność energetyczną. Nasze zintegrowane systemy oświetleniowe dostosowują się do oświetlanej przestrzeni, zapewniając optymalną ilość światła w określonym miejscu i czasie.

 

Z nami stworzysz wymarzone instalacje oświetleniowe, takie jak barwne, ruchome iluminacje zabytków, podświetlenie Twojego domu w barwach Twojej ulubionej drużyny piłkarskiej lub spersonalizowane oświetlenie biurowe sterowane za pomocą smartfona.

 

Osiągaj jeszcze lepsze wyniki. Zwiększaj sprzedaż i przyciągaj klientów supermarketu, stosując oprawy oświetleniowe przekazujące kupującym informacje o lokalnych zniżkach i innych ofertach za pomocą aplikacji na smartfon. Zoptymalizuj zużycie energii i zaplanuj prace ekipy sprzątającej w budynku biurowym za pomocą opraw oświetleniowych wyposażonych w czujniki zbierające informacje o aktualnym korzystaniu z przestrzeni.

Dlaczego warto wybrać produkty Philips?
O świetle wiemy wszystko.

Tworzymy wyjątkowe systemy oświetleniowe, łącząc głębokie zrozumienie dla potrzeb naszych klientów i doświadczenie w branży technologii oświetleniowych oraz naszą znajomość natury człowieka i efektów biologicznych światła. Mamy świadomość tego, jak wielkie znaczenie dla doświadczeń i interakcji ludzkich o każdej porze dnia i nocy ma odpowiednie oświetlenie.

 

Jesteśmy jedną z niewielu firm na świecie, oferującą rozwiązania oświetleniowe reprezentujące różne ogniwa łańcucha wartości, w tym oprogramowanie, sterowniki, oprawy oświetleniowe, źródła światła i moduły. Jako światowy lider w branży oświetleniowej pozostajemy czujni na pojawiające się możliwości rozwoju:

  • Pozycja lidera na rynku globalnym
  • Światowej klasy innowacje i design
  • Doświadczenie w tworzeniu zintegrowanych systemów i aplikacji
  • Niezrównany zasięg naszej marki i jej produktów

Innowacje i Ty

W firmie Philips wierzymy w otwartą innowacyjność. Aktywnie dążymy do rozwoju technologii, pozostajemy czujni i otwarci na możliwe fuzje i przejęcia, współpracę i ekosystemy oraz obowiązujące standardy i rozporządzenia.

 

Naszą dewizą jest innowacja zorientowana na klienta. Nasi klienci są zaangażowani na każdym etapie procesu, a ich wiedza i wymagania inspirują nasze innowacje. Mamy ogromną wiedzę o właściwościach i zastosowaniach światła, co w każdej sytuacji pozwala nam dostosować systemy oświetleniowe do potrzeb naszych klientów.

 

To nasi klienci tworzą naszą markę. Wszystkie systemy, produkty i usługi firmy Philips zostały stworzone, by podnosić jakość życia naszych klientów i zwiększać wartość ich działalności. Nasze innowacje zmieniają Twoje życie.