SmartForm – nowy standard oświetlenia biurowego, zapewniany przez wąskie oprawy przeznaczone do wbudowania

SmartForm TBS415

SmartForm TBS415

  • SmartForm – nowy standard oświetlenia biurowego, zapewniany przez wąskie oprawy przeznaczone do wbudowania

    • Oprawy w wersjach bardzo wąskich i o niewielkich rozmiarach
    • Zaprojektowane dla zintegrowania z różnymi systemami sufitów liniowych: o widocznych i ukrytych profilach T, kartonowo-gipsowych oraz w wersji rozszerzonej z sufitami z profili bandraster
    • Wysoce energooszczędne rozwiązanie

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Informacje o rodzinie produktów

Przeznaczone do wbudowania oprawy SmartForm, odzwierciedlające dążenie firmy Philips do logicznych i prostych rozwiązań, to uniwersalne oprawy o budowie półmodułowej. Oprawy te są dostępne ze źródłami światła MASTER TL5, w wersjach bardzo wąskich i o niewielkich rozmiarach. Zostały one zaprojektowane tak, aby pasować do przeróżnych typów sufitów. Kompletna rodzina jest w stanie sprostać większości wymagań.Stosująca energooszczędne źródła światła TL5 oraz stateczniki elektroniczne Philips rodzina przeznaczonych do wbudowania opraw SmartForm może być wyposażona w sterowniki służące do wykrywania obecności osób i regulacji oświetlenia względem natężenia światła dziennego (ActiLume) lub wyłącznie regulacji oświetlenia względem natężenia światła dziennego (Luxsense), co pomaga zmniejszyć zużycie energii (bardzo niska wartość W/m2). W ten sposób produkty oznaczone symbolem Green Flagship zmniejszają ogólne koszty posiadania oraz poziomy emisji CO2, czyniąc oprawy SmartForm rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska naturalnego.Przeznaczone do wbudowania oprawy SmartForm zostały zaprojektowane do zintegrowania z różnymi systemami sufitów liniowych o szerokości 148 mm (pół modułu 300 mm): o widocznych i ukrytych profilach T oraz w wersji rozszerzonej z sufitami z profili bandraster.MLO i optyka asymetryczna w wersji 1/2 modułu, szerokość 148 mm. Długość modułu 600, 900, 1200 i 1500 mm. Możliwość rozszerzenia do 2400 mm.Mikrooptyka w wersji 1/2 modułu, z funkcją wentylacji, szerokość 148 mm. Długość modułu 600, 900, 1200 i 1500 mm. Możliwość rozszerzenia do 2400 mm.Minioptyka, 2-lampowa w wersji 1/2 modułu, z funkcją wentylacji, szerokość 148 mm. Długość modułu 600, 900, 1200 i 1500 mm. Możliwość rozszerzenia do 2400 mm.

Najważniejsze cechy

Wybór źródeł LED i MASTER TL5
Optyka mikrosoczewkowa
Statecznik elektroniczny
Można wyposażyć w układ sterowania służący do wykrywania obecności i regulacji oświetlenia w zależności od natężenia światła dziennego (ActiLume) albo tylko do regulacji względem światła dziennego (Luxsense)

Zastosowania

Biura
Szkolnictwo
Obiekty służby zdrowia
Obiekty rekreacyjne
Sklepy
Przemysł, warsztaty, magazyny, itp.
Do pobrania
Leaflets
Visuals

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata