Więcej marek od

Wyświetl wszystkie produkty (6)

PureGlow IntelliHue Powercore

Najwyższej jakości liniowa oprawa LED z inteligentnym sterowaniem światłem białym i kolorowym przeznaczona do aplikacji wewnętrznych z ukrytymi profilami.

PureGlow IntelliHue Powercore
Color Kinetics
Zamknij filtry Pokaż filtry
Więcej filtrów
Show less filters
 • Produkt
 • Moc (W)
 • Strumień świetlny (lm)
 • Temperatura barwowa (K)
 • IES
 • Leaflet

Sort by:

   Informacje o rodzinie produktów

   Innowacyjne, o kompaktowej budowie, łatwe do ukrycia oprawy PureGlow Powercore oferują projektantom oświetlenia znakomite parametry. Oprawy PureGlow zapewniają wyjątkowo wysoką jakość światła w szerokiej gamie zastosowań wewnętrznych — od oświetlania wnęk, poprzez równomierne oświetlanie ścian, po podświetlanie oraz wiele innych zastosowań. Oto niektóre z atrakcyjnych zalet, które oprawy PureGlow oferują projektantom oświetlenia i ich klientom.

   Benefits

   Wysokie wartości współczynników CRI i R9
   Temperatura barwowa w zakresie 2000–10 000 K
   Niewielkie rozmiary i łatwa instalacja

   Najważniejsze cechy

   • Oprawa PureGlow Powercore IntelliHue łączy najwyższą jakość z niezrównaną wydajnością. To najlepszy wybór, gdy potrzebne jest wysokiej jakości światło białe wraz z możliwością nadawania odcieni światłu kolorowemu oraz regulowania jego natężenia. Oprawa PureGlow Powercore IntelliHue oferuje wyjątkowy strumień świetlny o natężeniu 800 lm, współczynnik CRI na poziomie do 95, a także wyjątkowo wysokie wartości współczynnika R9 sięgające nawet 84.
   • Niezrównana wydajność — dzięki innowacjom, takim jak unikatowy układ optyczny, oprawa PureGlow zapewnia współczynnik CRI na poziomie do 95, strumienie świetlne o natężeniu do 800 lm i temperatury barwowe w zakresie od 2700 K do 4000 K, czemu towarzyszy znakomita jakość wiązki zapewniającej jasne, łagodne światło.
   • Innowacyjna konstrukcja — dzięki kompaktowej budowie i wyjątkowo zwartej budowie optyki oprawa PureGlow może sprawdzać się znakomicie w zastosowaniach, w których tradycyjne oprawy liniowe są niepraktyczne. Jest dostępna w odlewanych obudowach aluminiowych w rozmiarze 305 mm i 1219 mm, w wersjach z różnymi kątami rozsyłu wiązki światła, w tym szerokim (100º x 100º), średnim (30º x 60º) i wąskim (10º x 60º). Złącza zapewniają kompleksową instalację bez widocznego efektu rozdzielonych wiązek światła z różnych reflektorów, gwarantując czyste, płynne oświetlenie.
   • Światło białe i kolorowe — oprawa PureGlow łączy możliwości regulowanej emisji światła białego i dynamicznej emisji światła o różnych barwach w jednej, innowacyjnej, wydajnej oprawie, którą można łatwo zainstalować i sterować.
   • Znakomita jednorodność barw — jest to efekt naszego specjalnego procesu optymalizacji sortowania struktur półprzewodnikowych (binningu) o nazwie Optibin, który gwarantuje jednorodność i spójność odcieni między diodami LED, oprawami i procesami produkcji. PureGlow zapewnia również jednorodność barw we wszystkich oprawach LED z technologią Chromasync. Podczas procesu produkcji skalibrowane urządzenie dokonuje pomiarów światła i tworzy algorytm określający balans barw całej serii opraw LED. Włączenie funkcji Chromasync pozwala ujednolicić barwy we wszystkich oprawach bez konieczności ręcznej zmiany punktów barwowych dla każdej oprawy z osobna.
   Do pobrania
   Leaflets
   Ilustracje
   Software Plugins
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   Zaznacz produkt do dodania

   Wspólnie tworzymy nową wartość


   Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
    

   Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
   aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

    

   Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

   Widok mapy świata