CitySoul – tworzy niepowtarzalną atmosferę

CitySoul

CitySoul

  • CitySoul – tworzy niepowtarzalną atmosferę

    • Kompaktowa oprawa do oświetlenia miejskiego - część kompletnego rozwiązania, które nie stanowi tylko zbioru punktów świetlnych, ale przyczynia się tak naprawdę do określenia tożsamości miasta.
    • Dzięki różnym typom wsporników, nowoczesnym i klasycznym, pojedynczym i podwójnym, oraz dzięki opcjonalnej minioprawie przeznaczonej dla stref ruchu pieszego jest to seria niezwykle uniwersalna.
    • Dostępna jest z masztami o wysokości od 4 do 10 m, standardowo w kolorze bardzo ciemnej szarości, inne kolory i wykończenia są dostępne na zamówienie.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Informacje o rodzinie produktów

CitySoul to rodzina modułowych opraw do oświetlenia miejskiego, w których wykorzystano lampy i osprzęt najnowocześniejszych technologii zapewniające doskonałe parametry optyczne.Klasyczna stylistyka opraw CitySoul doskonale komponuje się ze współczesnym środowiskiem miejskim. Prosty, płaski i elipsoidalny kształt oprawy tworzy elegancko prezentujący się punkt świetlnyw.Te wszechstronne oprawy do montażu bocznego, zwieszanego lub na szczycie słupa z akcesoriami do regulacji strumienia świetlnego oraz ochrony przed światłem niepożądanym nadają się do wszelkich zastosowań.Wykorzystująca niezwykle energooszczędne technologie seria CitySoul została oznaczona logo „Zielony produkt”. Produkty firmy Philips oznaczone tym symbolem są przynajmniej o 10% lepsze od produktów referencyjnych pod względem energooszczędności, niezawodności w okresie eksploatacji oraz zawartości substancji niebezpiecznych. Ponadto mają one lepsze ogólne parametry ekologiczne.Oprawy Citysoul występują w dwóch rozmiarach wraz z pełnym asortymentem specjalnych słupów i zaczepów.

Najważniejsze cechy

Prosty, płaski, elipsoidalny korpus dostępny w dwóch rozmiarach
Bogaty wybór słupów i zaczepów — nowoczesnych i klasycznych, pojedynczych i podwójnych; wysokość słupów od 4 do 10 metrów
Najnowocześniejsze technologie lamp i osprzętu, w tym LED
Nadają się do montażu bocznego, zwieszanego lub na szczycie słupa
Regulowana wiązka oraz akcesoria do ograniczania niepożądanego światła

Zastosowania

Tereny miejskie, mieszkalne, piesze oraz handlowe
Ulice i drogi lokalne
Skwery, parki
Do pobrania
Leaflets
Visuals

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata