CitySpirit – inteligentne oświetlenie

CitySpirit Street

CitySpirit Street

  • CitySpirit – inteligentne oświetlenie

    • Zapewniają doskonałą integrację z krajobrazem miasta. Oprawa, słup i wspornik do linii CitySpirit zaprojektowano jako jedną całość.
    • Rodzina ta umożliwia opracowywanie eleganckich i przede wszystkim kompleksowych rozwiązań.
    • Przezroczyste materiały rozświetlają wygląd w ciągu dnia.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Informacje o rodzinie produktów

CitySpirit to rodzina opraw oświetlenia ulicznego zapewniająca wspaniałe, ekologiczne oświetlenie, nie naruszające harmonii architektonicznej otoczenia. Charakterystyczne wzory mają wyraźne cechy wspólne, ale umożliwiają instalację modułową. Aby zapewnić doskonałą integrację z krajobrazem miasta, oprawę, słup i wspornik do linii CitySpirit zaprojektowano jako jedną całość. Rodzina ta umożliwia opracowywanie eleganckich i przede wszystkim kompleksowych rozwiązań. Dodatkową zaletą jest to, że przezroczyste materiały rozświetlają wygląd w ciągu dnia. W rodzinie CitySpirit zastosowano kilka nowych koncepcji optycznych, pomocnych przy rozmieszczaniu, unikaniu uciążliwości świetlnej oraz dbaniu o komfort wizualny i unikanie światła niepożądanego. Wszystkie wersje pośrednie CitySpirit to oprawy nadające się do modernizacji, pozwalające na wyposażenie w źródła światła konwencjonalne lub LED. W połączeniu z różnymi odbłyśnikami zapewniają one wysokiej jakości pośrednie światło ciepłobiałe. CitySpirit z pośrednim źródłem LED zawiera nadający się do modernizacji silnik LED, co zapewnia znakomitą pracę również w przyszłości. Dzięki stałemu strumieniowi światła i możliwości ściemniania wersja LED zapewnia najwyższą wydajność operacyjną. Rodzina składa się z modeli Cone, Torch, Modern Lantern, Classic Lantern, Street, Wall-mounted oraz Bollard.

Najważniejsze cechy

Różne modele, w tym do montażu naściennego i z bollardami
Wybór źródeł światła LED lub konwencjonalnych (mechanizm LED z możliwością modernizacji)
Bogaty wybór słupów i zaczepów
Dostępność różnych elementów optycznych pozwalających m.in. utrzymać charakter nocnego nieba, zapewnić komfort wizualny i zapobiegać światłu niepożądanemu
Przezroczyste materiały

Zastosowania

Tereny miejskie, mieszkaniowe i ruchu pieszego
Promenady
Do pobrania
Leaflets

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata