Koffer² – system ekonomiczny

Koffer² SGP070

Informacje o rodzinie produktów

Koffer² to archetyp nowoczesnej oprawy do oświetlania dróg, który zaspokaja potrzeby współczesnych użytkowników dróg i służb drogowych. W fazie opracowywania oprawy Koffer² główną uwagę zwrócono na łączny koszt całego okresu eksploatacji. Przyszłościowa oprawa zapewnia niezwykłe osiągi optyczne, umożliwiając optymalne odstępy i energooszczędność, i jest łatwa w instalacji i konserwacji.Prostokątny Koffer² jest alternatywą dla opraw zaokrąglonych. Oprawy te są dostępne w trzech rozmiarach – dla wysokości montażowych od 3,5 m do 12 metrów – i dzięki dedykowanym masztom i wspornikom, nadają się do zintegrowania z nowoczesnymi środowiskami miejskimi lub też z bardziej tradycyjnymi projektami oświetlenia. Rodzina opraw Koffer² zawiera technologię CosmoPolis.Każda oprawa Koffer² w pełni nadaje się do recyklingu; jedynie źródło światła i statecznik muszą być poddawane recyklingowi oddzielnie.

Benefits

Zaspokaja potrzeby współczesnych użytkowników dróg i służb drogowych będąc archetypem nowoczesnej oprawy do oświetlania dróg
Uniwersalny projekt z oprawą o kształcie prostokątnym w dwóch rozmiarach umożliwia zintegrowanie z futurystyczną koncepcją lub bardziej tradycyjnymi projektami oświetlenia.
Rozwiązanie to skupia się na optymalnym koszcie całkowitym dla całego okresu użytkowania - solidna konstrukcja i niskie koszty utrzymania oraz wysokie parametry optyczne i energooszczędność.
Do pobrania
Leaflets
Visuals
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
Zaznacz produkt do dodania

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata