Więcej marek od

   Informacje o rodzinie produktów

   DecoScene to oprawy typu „uplight” umożliwiające podkreślanie, podświetlanie, a nawet odkrywanie architektury miasta nocą. W ciagu dnia te wpuszczane w ziemie oprawy prezentują się dyskretnie i elegancko. Ich modułowa koncepcja oraz szeroki wybór źródeł światła, ptyk, możliwości regulacji i akcesoriów zapewniają optymalny efekt oświetlania elementów architektonicznych w dowolnych zastosowaniach. Uniwersalność opraw DecoScene sprawia, ze można używać ich do oświetlania pomników, podświetlania charakterystycznych, współczesnych jak i historycznych obiektów architektonicznych lub wyznaczania świetlnych dróg w parkach i ogrodach. Zakres rodziny DecoScene obejmuje: trzy tradycyjne wersje (DBP521, DBP522 i DBP523) i wersja LED (BBP521). DecoScene jest zgodna z norma CEI 60598-2-13 i ma temperaturę szkła poniżej 80°C. Dodatkowe akcesoria dostępne na zapytanie.

   Benefits

   Oprawa wbudowana w grunt umożliwiająca iluminację elementów architektonicznych w nocy, nie rażąc swoja obecnością w dzień.
   Oświetlenie pomników, zabytków oraz architektury współczesnej a także wyznaczanie świetlnych dróg w parkach i ogrodach
   Modułowa koncepcja z szerokim asortymentem źródeł światła, optyk, i akcesoriów dostarcza projektantom możliwość zrealizowania najbardziej wymyślnych pomysłów oświetleniowych.

   Najważniejsze cechy

   Oprawy do oświetlania w górę ożywiają nocną scenerię przez dopełnienie lub wyróżnienie elementów miejskiej architektury, natomiast w ciągu dnia są prawie niewidoczne
   Można je stosować do oświetlania pomników i dzieł nowoczesnej architektury bądź wytyczania ścieżki przez park lub ogród
   Modułowa konstrukcja oraz szeroki wybór lamp, strumieni światła, możliwości regulacji i akcesoriów zapewnia optymalne oświetlenie w górę we wszystkich zastosowaniach

   Zastosowania

   Oświetlenie prowadzące na terenach prywatnych i w obszarach miejskich
   Ogrody
   Ścieżki
   Do pobrania
   Leaflets
   Ilustracje
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   Zaznacz produkt do dodania

   Wspólnie tworzymy nową wartość


   Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
    

   Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
   aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

    

   Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

   Widok mapy świata