Więcej marek od

Wyświetl wszystkie produkty (18)

Vaya Free Form

Kompaktowa i elastyczna liniowa oprawa oświetleniowa LED zapewniająca wysokiej jakości jednorodne światło białe

Vaya Free Form
Color Kinetics
Zamknij filtry Pokaż filtry
Więcej filtrów
Show less filters
 • Produkt
 • Moc (W)
 • Strumień świetlny (lm)
 • Temperatura barwowa (K)
 • IES
 • Leaflet

Sort by:

   Informacje o rodzinie produktów

   Vaya Free Form to kompaktowa, elastyczna i liniowa oprawa oświetleniowa do zastosowania w montażu prostym i giętym. Zapewnia równomierne, jednorodne światło białe w ciągach nieprzerwanych o długości do 10 m. W zastosowaniach wnętrzowych oprawę tę można przycinać i łatwo łączyć, dzięki czemu można ją zamontować wzdłuż niestandardowo ukształtowanych i trudnych do oświetlenia miejsc bez konieczności lutowania i użycia narzędzi. W zastosowaniach zewnętrznych oprawę można przyciąć i ponownie uszczelnić, aby zachować jej stopień ochrony IP66.Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem www.colorkinetics.com/vaya/.

   Benefits

   Stopień ochrony IP40 oraz IP66 dopuszcza zastosowanie oprawy Vaya Free Form w środowisku - odpowiednio - wnętrzowym i zewnętrznym
   Dostępna w standardowych temperaturach barwowych 3000 K i 4000 K. Konfiguracje niestandardowe dostępne również w temperaturach barwowych 2200 K, 2700 K, 5000 K i 6500 K.
   Wersję wnętrzową i zewnętrzną można przycinać na dowolną długość w odstępach co 62,5 mm.

   Najważniejsze cechy

   Wytrzymała obudowa z wytłaczanego silikonu. Stopień ochrony IP40 i IP66 dopuszcza zastosowanie oprawy Vaya Free Form zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
   Obudowa z silikonu ma nieprzezroczyste boki i matową soczewkę, zapewniając jednorodny kąt rozsyłu światła na całej długości taśmy LED wynoszący 120° , dzięki czemu kieruje światło dokładnie w wybrane miejsce. Niewielkie rozmiary i małe odległości między punktami LED zapewniają równomierne i bezcieniowe oświetlenie.
   Dzięki tolerancji chromatyczności wynoszącej aż 3 SDCM poszczególne egzemplarze oprawy oświetleniowej Vaya Free Form gwarantują pełną powtarzalność barwy emitowanego światła. Jeśli więc użytkownik będzie musiał kiedykolwiek wymienić uszkodzone urządzenie, różnica będzie niedostrzegalna dla oka.
   Dostępne w standardowych temperaturach barwowych 3000 K i 4000 K. Konfiguracje niestandardowe dostępne są również w temperaturach barwowych 2200 K, 2700 K, 5000 K i 6500 K.
   Opcje montażu umożliwiają spójne i precyzyjne umieszczenie na praktycznie każdej powierzchni, dzięki czemu diody LED pozostaną w żądanej pozycji. Aluminiowy profil pozwala na tworzenie prostych, dokładnych ciągów, a uchwyty montażowe z poliwęglanu są idealne do niestandardowego pozycjonowania wzdłuż krzywizn i zagięć.

   Zastosowania

   Kompaktowa i elastyczna oprawa do oświetlenia architektonicznego w aplikacjach wnętrzowych i zewnętrznych.
   Do pobrania
   Leaflets
   Ilustracje
   Software Plugins
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   Zaznacz produkt do dodania

   Wspólnie tworzymy nową wartość


   Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
    

   Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
   aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

    

   Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

   Widok mapy świata