Więcej marek od

Wyświetl wszystkie produkty (16)

Vaya Linear LP G2

Liniowa oprawa oświetleniowa LED o wyjątkowo małych wymiarach do oświetlenia poświatowego na zewnątrz, zasilana napięciem sieciowym, zapewniająca wyraźne efekty świetlne z wykorzystaniem światła białego

Vaya Linear LP G2
Color Kinetics
Zamknij filtry Pokaż filtry
Więcej filtrów
Show less filters
 • Produkt
 • Moc (W)
 • Strumień świetlny (lm)
 • Temperatura barwowa (K)
 • IES
 • Leaflet

Sort by:

   Informacje o rodzinie produktów

   Vaya Linear LP to wyjątkowo smukła zewnętrzna liniowa oprawa oświetleniowa do zastosowań oświetlenia poświatowego o małym zasięgu, z szerokim kątem rozsyłu światła 120° lub optyką eliptyczną 28° x 84°. Smukła obudowa świetnie się nadaje do zastosowań o ograniczonej przestrzeni, przy minimalnym odsunięciu od ściany lub dopuszczalnej wysokości instalacji. Wytrzymała oprawa Vaya Linear LP G2 oferuje różnorodne kolorowe i białe opcje CCT ze statycznymi opcjami włączania/wyłączania lub dynamicznego sterowania za pomocą standardowego protokołu DMX-512. Dyskretnie wyglądająca konstrukcja z zintegrowanym zasilaczem i wodoodpornymi złączami sprawia, że podłączenie okablowania wykonuje się prosto, szybko i niezawodnie.Dodatkowe informacje można znaleźć pod adresem www.colorkinetics.com/vaya/linear-lp-g2-white/.

   Benefits

   Oprawa nadaje się do montażu w ciasnych i niskich przestrzeniach (w pomieszczeniach i na zewnątrz)
   Szybka i prosta instalacja
   Do instalacji oświetlenia poświatowego o małym zasięgu i zewnętrznego oświetlenia wnękowego

   Najważniejsze cechy

   Dzięki miniaturowemu rozmiarowi i niestandardowej optyce model Linear LP świetnie się nadaje do małych przestrzeni przy bardzo niewielkim odsunięciu od ściany.
   Prostota — bezpośrednie przetwarzanie sygnałów wejściowych od 100 do 240 V AC w jednym smukłym korpusie eliminuje potrzebę stosowania nieporęcznych zewnętrznych zasilaczy niskiego napięcia i związane z nimi ograniczenia w zakresie okablowania. Pozwala to na większą elastyczność instalacji i umożliwia montaż w miejscach o ograniczonej wysokości.
   Opcjonalny układ włączania i wyłączania lub sterowanie za pomocą protokołu DMX-512 umożliwia ściemnianie oraz sterowanie dynamiczne za pomocą standardowych protokołów branżowych. Ułatwia to konfigurację i integrację z systemami innych producentów.
   Dwie wersje długości, rozsył szeroki lub eliptyczny, cztery opcje temperatury barwowej od ciepłej (2700 K) do zimnej (5000 K), różne wersje jednobarwne oraz regulowane zaczepy montażowe — to wszystko sprawia, że seria Vaya Linear stanowi uniwersalny zestaw narzędzi do wielu zastosowań oświetlenia liniowego w pomieszczeniach i na zewnątrz.
   Korpus z anodyzowanego aluminium, szkło hartowane, nawiewniki wyrównujące ciśnienie i stopień ochrony IP66 chronią ten produkt przed trudnymi warunkami zewnętrznymi, a wodoodporne złącza zapewniają niezawodną i szybką instalację.

   Zastosowania

   Zewnętrzne oświetlenie wnękowe
   Oświetlenie poświatowe o małym zasięgu
   Do pobrania
   Leaflets
   Ilustracje
   Software Plugins
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   Zaznacz produkt do dodania

   Wspólnie tworzymy nową wartość


   Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
    

   Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
   aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

    

   Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

   Widok mapy świata