Reflektory AmphiLux montowane na powierzchni — oświetlenie miejsc towarzyskich spotkań na otwartym powietrzu

AmphiLux, surface mounted

AmphiLux, surface mounted

Informacje o rodzinie produktów

Ludzie chcą coraz więcej czasu spędzać poza domem, z rodziną i znajomymi. Reflektory z rodziny AmphiLux montowane na powierzchni mają na celu poprawę atrakcyjności miejsc spotkań na świeżym powietrzu (ogrodów, tarasów, fontann, wodospadów itd.) za pomocą oświetlenia architektonicznego.AmphiLux to rodzina reflektorów LED wyróżniających się doskonałym, smukłym, włoskim wzornictwem i stylowym, chromowanym wykończeniem. Można ich używać pod wodą, w warunkach średniej wilgoci oraz w suchym otoczeniu. Lampy są dostępne w rozmiarach Micro, Mini i Compact oraz jako źródła dynamicznego światła białego i kolorowego. W ten sposób do każdych warunków można dobrać najlepsze parametry oświetlenia projektorowego i akcentującego.

Benefits

Wszystkie źródła światła jednokolorowego są zasilane standardowymi 12-woltowymi sterownikami prądu stałego, dzięki czemu można je bezpiecznie i bez trudu montować w zbiornikach wodnych używanych przez ludzi.
Reflektory emitujące dynamiczne światło kolorowe oferują światło o bogatym widmie (RGBW) — od w pełni nasyconych barw do miękkich, pastelowych kolorów. Reflektory o zmiennej temperaturze barwowej mogą też generować różne odcienie bieli.
Zastosowanie lamp LED i wysokiej jakości optyki wpływa na dużą energooszczędność reflektorów Amphilux. Zależnie od zastosowania spadek zużycia prądu w porównaniu z tradycyjnymi systemami może sięgać nawet 80%.
Do pobrania
Leaflets
Visuals
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
Zaznacz produkt do dodania

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata