ColorReach Compact Powercore — wysokiej klasy kompaktowy zewnętrzny projektor LED z inteligentnie sterowanym barwnym światłem przeznaczony do iluminacji odległych obiektów.

Color Reach Compact Powercore

Color Reach Compact Powercore

Informacje o rodzinie produktów

Oprawa ColorReach Compact Powercore w kompaktowej obudowie łączy wszystkie zalety oświetlenia LED z wszechstronnymi funkcjami sterowania. Jest przeznaczona do iluminacji dużych i średnich obiektów, na przykład: wieżowców, kasyn, mostów, nabrzeży portowych, pomników itp. Uzyskano z niej moc i zasięg strumienia świetlnego niespotykane dotychczas w kompaktowych oprawach LED. ColorReach Compact Powercore generuje intensywne światło przy doskonałej energooszczędności i rozsądnej cenie, stwarzając zupełnie nowe możliwości oświetlania obiektów zewnętrznych. W razie potrzeby można zamówić niestandardowe konfiguracje z indywidualnie dobranymi kanałami białych lub barwych źródeł LED.

Benefits

Oprawy serii Reach emitują światło o strumieniu świetlnym tysięcy lumenów które w efektywny sposób pozwala na oświetlenie obiektów oddalonych ponad 100 metrów. Szczelna obudowa umożliwia montaż opraw na zewnątrz bezpośrednio do konstrukcji lub innych powierzchni.
Technologia Powercore pozwala błyskawicznie, wydajnie i dokładnie sterować mocą doprowadzaną do opraw bezpośrednio z sieci zasilającej
Wymienne optyki rozpraszające o kątach rozsyłu 8, 13, 23, 40 i 63º oraz soczewka asymetryczna o kątach rozsyłu 5 x 17º zapewniają zróżnicowany rozsył światła dla różnych zastosowań.
Do pobrania
Leaflets
Visuals
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
Zaznacz produkt do dodania

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata