ColorReach Compact Powercore — wysokiej klasy kompaktowy zewnętrzny projektor LED z inteligentnie sterowanym barwnym światłem przeznaczony do iluminacji odległych obiektów.

Color Reach Compact Powercore

Color Reach Compact Powercore

Color Reach Compact Powercore

  • ColorReach Compact Powercore — wysokiej klasy kompaktowy zewnętrzny projektor LED z inteligentnie sterowanym barwnym światłem przeznaczony do iluminacji odległych obiektów.

    • Oprawy serii Reach emitują światło o strumieniu świetlnym tysięcy lumenów które w efektywny sposób pozwala na oświetlenie obiektów oddalonych ponad 100 metrów. Szczelna obudowa umożliwia montaż opraw na zewnątrz bezpośrednio do konstrukcji lub innych powierzchni.
    • Technologia Powercore pozwala błyskawicznie, wydajnie i dokładnie sterować mocą doprowadzaną do opraw bezpośrednio z sieci zasilającej
    • Wymienne optyki rozpraszające o kątach rozsyłu 8, 13, 23, 40 i 63º oraz soczewka asymetryczna o kątach rozsyłu 5 x 17º zapewniają zróżnicowany rozsył światła dla różnych zastosowań.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Informacje o rodzinie produktów

Oprawa ColorReach Compact Powercore w kompaktowej obudowie łączy wszystkie zalety oświetlenia LED z wszechstronnymi funkcjami sterowania. Jest przeznaczona do iluminacji dużych i średnich obiektów, na przykład: wieżowców, kasyn, mostów, nabrzeży portowych, pomników itp. Uzyskano z niej moc i zasięg strumienia świetlnego niespotykane dotychczas w kompaktowych oprawach LED. ColorReach Compact Powercore generuje intensywne światło przy doskonałej energooszczędności i rozsądnej cenie, stwarzając zupełnie nowe możliwości oświetlania obiektów zewnętrznych. W razie potrzeby można zamówić niestandardowe konfiguracje z indywidualnie dobranymi kanałami białych lub barwych źródeł LED.

Najważniejsze cechy

Wbudowana technologia Powercore — Technologia Powercore pozwala błyskawicznie, wydajnie i dokładnie sterować mocą doprowadzaną do opraw bezpośrednio z sieci zasilającej. Moduł Philips Data Enabler Pro łączy energię elektryczną pobieraną z sieci z danymi sterującymi, przesyłając ją do opraw w jednym standardowym przewodzie. Takie rozwiązanie znacznie upraszcza montaż i obniża łączny koszt eksploatacji systemu.
Różnorodna optyka — wymienne soczewki rozpraszające o kątach rozsyłu 8, 13, 23, 40 i 63º oraz asymetryczne 5 x 17º zapewniają zróżnicowany rozsył światła dla różnych zastosowań, w tym instalacji oświetlenia punktowego i oświetlania ścian zarówno skośnie z bliska jak i prostopadle z dali. Do soczewek rozpraszających są dołączane maskownica i uszczelki, co znacznie ułatwia montaż.
Nasycone światło w dobrej cenie — wysokowydajne źródła LED emitują soczyste, nasycone białe światło przy znacznie niższych kosztach instalacji, eksploatacji i konserwacji niż w przypadku tradycyjnych źródeł światła.
Łatwe ustawianie opraw — mocny i smukły zaczep montażowy umożliwia zamocowanie oprawy oraz jej obracanie o 360º. Boczne śruby blokujące dokręcane standardowym kluczem zabezpieczają oprawę w wybranym położeniu.
Uniwersalny zakres napięć zasilania — oprawa może być zasilana z sieci prądu przemiennego o napięciach 100–240 V, co pozwala na jej instalowanie w dowolnym państwie na świecie.
Najlepsze na rynku układy sterowania — doskonale współpracują ze wszystkimi typami sterowników firmy Philips Color Kinetics, w tym Light System Manager, iPlayer 3 i ColorDial Pro, a także sterownikami innych producentów.

Zastosowania

Fasady średniej wielkości budynków i inne struktury architektoniczne.
Do pobrania
Leaflets
Visuals

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata