Więcej marek od

eColor Reach Powercore gen 2

eColor Reach Powercore — wysokiej jakości dalekosiężny kompaktowy odbłyśnik LED do montażu zewnętrznego z inteligentnie sterowanym kolorowym światłem

eColor Reach Powercore gen 2

eColor Reach Powercore gen 2

   Informacje o rodzinie produktów

   Oprawa eColor Reach Powercore łączy w eleganckiej obudowie wszystkie zalety oświetlenia LED i sterowania nim. Jest przeznaczona do bardzo dużych instalacji wymagających wysokiej jakości światła czerwonego, zielonego, niebieskiego lub bursztynowego, na przykład w drapaczach chmur, kasynach, na zewnątrz dużych sklepów detalicznych, na mostach, nabrzeżach, pomnikach czy w parkach tematycznych. Dodatkową zaletą oprawy eColor Reach Powercore jest intensywny strumień świetlny i energooszczędność.

   Benefits

   Generuje światło o mocy tysięcy lumenów na odległość setek metrów; niewielka i szczelna obudowa umożliwia oświetlanie dużych konstrukcji i obiektów prawdziwym światłem LED
   Technologia Powercore pozwala błyskawicznie, wydajnie i dokładnie sterować mocą doprowadzaną do opraw bezpośrednio z sieci zasilającej
   Wymienne soczewki rozpraszające o kątach rozsyłu 8, 13, 23, 40 i 63º oraz soczewka asymetryczna o kątach rozsyłu 5 x 17º zapewniają zróżnicowany rozkład fotometryczny do różnych zastosowań

   Najważniejsze cechy

   Wbudowana technologia Powercore zapewnia błyskawiczne, skuteczne i precyzyjnie regulowane zasilanie opraw bezpośrednio z sieci energetycznej, eliminując konieczność stosowania zewnętrznego zasilacza. Standardowe rozwiązania instalacyjne zdecydowanie ułatwiają montaż i obniżają całkowity koszt systemu.
   Różnorodna optyka — wymienne soczewki rozpraszające o kątach rozsyłu 8, 13, 23, 40 i 63º oraz symetryczne 5 x 17º zapewniają zróżnicowany rozkład fotometryczny do różnych zastosowań, w tym instalacji oświetlenia punktowego, poświatowego i asymetrycznego oświetlania ścian. Do soczewek rozpraszających są dołączane maskownica i uszczelki, co znacznie ułatwia montaż.
   Nasycone światło w dobrej cenie — wysokowydajne źródła LED emitują soczyste, nasycone kolorowe światło. Koszt ich instalacji, eksploatacji i konserwacji jest znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnych źródeł światła.
   Łatwe ustawianie opraw — mocny i smukły zaczep montażowy umożliwia elastyczne zamocowanie oprawy oraz jej obracanie o 360º. Boczne śruby blokujące dokręcane standardowym kluczem zabezpieczają oprawę w wybranym położeniu.
   Uniwersalny zakres napięć zasilania — oprawa może być zasilana z sieci prądu stałego o napięciach 100–240 V, co pozwala na jej łatwe zainstalowanie w dowolnym miejscu.

   Zastosowania

   Duże/średnie szyldy, fasady i konstrukcje
   Do pobrania
   Leaflets
   Ilustracje
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   Zaznacz produkt do dodania

   Wspólnie tworzymy nową wartość


   Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
    

   Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
   aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

    

   Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

   Widok mapy świata