Więcej marek od

Wyświetl wszystkie produkty (18)

eW Blast Powercore gen4

eW Blast Powercore gen4 — zewnętrzna oprawa LED wykorzystująca białe światło do równomiernego oświetlenia architektonicznego

eW Blast Powercore gen4
Color Kinetics
Zamknij filtry Pokaż filtry
Więcej filtrów
Show less filters
 • Produkt
 • Moc (W)
 • Strumień świetlny (lm)
 • Temperatura barwowa (K)
 • IES
 • Leaflet

Sort by:

   Informacje o rodzinie produktów

   Wydajne oprawy oświetleniowe LED eW Blast Powercore gen4 zapewniają intensywne, równomierne oświetlenie powierzchni białym światłem i charakteryzują się prostotą montażu. Do opraw eW Blast Powercore gen4 dostępny jest zestaw akcesoriów umożliwiających dostosowanie kątów rozsyłu światła do celów oświetlenia projektorowego, oświetlenia punktowego, równomiernego oraz poświatowego oświetlania powierzchni. Rozwiązanie to zapewnia też sprawność i energooszczędność technologii Powercore w wytrzymałej obudowie z odlewu aluminium. Dodatkowe informacje dostępne są pod adresem www.colorkinetics.com/Products.

   Benefits

   Silniejszy strumień świetlny dla stałej białej oprawy
   Możliwość precyzyjnego ściemniania do poziomu 1%
   Bogaty zestaw akcesoriów ułatwiający dobór wersji

   Najważniejsze cechy

   Możliwość dalszego dostosowania do potrzeb projektu dzięki dedykowanym akcesoriom. Oprócz standardowej optyki 6° można zastosować pięć różnych płytek rozpraszających w celu takiego dostosowania opraw, aby uzyskać kąty rozsyłu światła 20°, 40°, 60°, 80° i 10° x 40° (asymetryczne). Trzy kolory obudowy do wyboru (czarny, szary i biały) oraz możliwość dodawania lub łączenia rastrów i osłon przeciwolśnieniowych to nowe możliwości dla projektantów i architektów.
   Większa wytrzymałość dzięki nowej płaskiej soczewce, która zapobiega dostawaniu się wody do wewnątrz i chroni diody LED przez cały okres eksploatacji oprawy.
   Integracja opatentowanej technologii Powercore, która szybko, wydajnie i precyzyjnie reguluje zasilanie opraw. Układ sterująco-zasilający Philips Color Kinetics Data Enabler Pro przesyła do opraw zasilanie z sieci oraz dane sterowania za pomocą jednego standardowego przewodu, co znacząco upraszcza proces montażu i obniża łączny koszt eksploatacji systemu.
   Moduł Philips Color Kinetics Data Enabler Pro przekazuje do opraw zasilanie z sieci oraz dane z systemu sterowania za pomocą jednego, standardowego przewodu, co znacząco upraszcza proces montażu i obniża łączny koszt eksploatacji systemu.
   Precyzyjne ściemnianie — płynne ściemnianie do wartości 1% za pomocą opcjonalnego układu sterująco-zasilającego Data Enabler Pro i cyfrowego interfejsu sterowania.

   Zastosowania

   Fasady
   Pomniki i rzeźby
   Parki i ogrody
   Mosty i budowle
   Do pobrania
   Leaflets
   Ilustracje
   Software Plugins
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   Zaznacz produkt do dodania

   Wspólnie tworzymy nową wartość


   Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
    

   Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
   aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

    

   Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

   Widok mapy świata