eW Reach Compact Powercore — wysokiej klasy kompaktowy dalekosiężny naświetlacz LED emitujący jednolite białe światło

eW Reach Compact Powercore

eW Reach Compact Powercore

eW Reach Compact Powercore

  • eW Reach Compact Powercore — wysokiej klasy kompaktowy dalekosiężny naświetlacz LED emitujący jednolite białe światło

    • Generuje światło o mocy tysięcy lumenów na odległość ponad 100 metrów; niewielka i szczelna obudowa umożliwia oświetlanie dużych konstrukcji i obiektów prawdziwym światłem LED
    • Technologia Powercore pozwala błyskawicznie, wydajnie i dokładnie sterować mocą doprowadzaną do opraw bezpośrednio z sieci zasilającej
    • Wymienne soczewki rozpraszające o kątach rozsyłu 8, 13, 23, 40 i 63º oraz soczewka asymetryczna o kątach rozsyłu 5 x 17º zapewniają zróżnicowany rozsył światła dla różnych zastosowań

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Informacje o rodzinie produktów

Oprawa eW Reach Compact Powercore łączy w kompaktowej obudowie wszystkie zalety oświetlenia LED. Jest przeznaczona do bardzo dużych instalacji wymagających wysokiej jakości białego światła, na przykład w biurowych drapaczach chmur, kasynach, na zewnątrz dużych sklepów detalicznych, na mostach, nabrzeżach, pomnikach czy w parkach tematycznych. Uzyskano w niej moc i zasięg strumienia świetlnego niespotykane dotychczas w kompaktowych oprawach LED. eW Reach Compact Powercore generuje intensywne światło przy wyjątkowej energooszczędności i rozsądnej cenie, stwarzając zupełnie nowe możliwości oświetlania obiektów zewnętrznych. W standardzie są dostępne konfiguracje na światło białe — ciepłe 2700 K i chłodne 4000 K. Można też zamawiać wersje z sześcioma dodatkowymi temperaturami barwowymi w przedziale 3000–6500 K.

Najważniejsze cechy

Wbudowana technologia Powercore — oprawy błyskawicznie, wydajnie i precyzyjnie wykorzystują moc bezpośrednio z sieci energetycznej, eliminując konieczność stosowania dodatkowych zewnętrznych zasilaczy.
Różnorodna optyka — wymienne soczewki rozpraszające o kątach rozsyłu 8, 13, 23, 40 i 63º oraz asymetryczne 5 x 17º zapewniają zróżnicowany rozsył światła dla różnych zastosowań, w tym instalacji oświetlenia punktowego, zalewowego i asymetrycznego oświetlania ścian. Do maskownicy i uszczelki są dołączane soczewki rozpraszające, co znacznie ułatwia montaż.
Nasycone, jednolite białe światło — wysokowydajne źródła LED emitują soczyste jednorodne białe światło przy znacznie niższych kosztach instalacji, eksploatacji i konserwacji niż w przypadku tradycyjnych źródeł światła.
Łatwe ustawianie opraw — mocny i smukły zaczep montażowy umożliwia elastyczne zamocowanie oprawy oraz jej obracanie o 360º. Boczne śruby blokujące dokręcane standardowym kluczem zabezpieczają oprawę w wybranym położeniu.
Uniwersalny zakres napięć zasilania — oprawa może być zasilana z sieci o napięciach 100–240 V, co pozwala na montowanie długich szeregów opraw oraz ich instalowanie w dowolnym państwie na świecie.

Zastosowania

Duże/średnie szyldy, fasady i konstrukcje
Do pobrania
Leaflets
Visuals

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata