TunLite LED — energooszczędny, solidny, wydajny, niewymagający konserwacji system oświetlenia tuneli

TunLite LED

Informacje o rodzinie produktów

Operatorzy tuneli potrzebują oświetlenia dla motocyklistów, rowerzystów oraz pieszych, i oświetlenie to powinno również minimalizować koszty energii i umożliwić prace konserwacyjne wykonywane w jak najkrótszym czasie.TunLite LED to przeznaczona do zastosowania w tunelach i przejściach podziemnych oprawa na bazie LED. Opatentowany system soczewek umożliwia wydajniejszy niż w przypadku technologii konwencjonalnych rozsył światła. Luminacja jest taka sama przy niższym natężeniu oświetlenia, dzięki czemu mniejsze jest zużycie energii. Koncepcja optyczna poprawia również współczynnik odstępów do wysokości. Sprawność oprawy może być z łatwością regulowana, a do wyboru są trzy typy wiązek.Smukła i wstępnie okablowana, oprawa TunLite LED jest łatwa w instalacji. Wytrzymała obudowa anodyzowana, niezawodne źródła LED i wybór sterowników oznaczają brak konieczności przeprowadzania prac konserwacyjnych.

Benefits

Niższe zużycie energii i doskonała równomierność oświetlenia w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami.
Możliwość bardzo elastycznego kształtowania strumienia świetlnego i rozsyłu światła pozwalająca zaspokoić wymagania bardzo różnorodnych tuneli.
Korpus z czystego aluminium o anodyzowanym wykończeniu zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła generowanego przez źródło LED oraz znakomitą ochronę przed korozją.
Trwała konstrukcja — nie są potrzebne żadne czynności konserwacyjne.
Płaska szyba ułatwiająca czyszczenie.
Szybki i łatwy montaż
Do pobrania
Leaflets
Visuals
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
Zaznacz produkt do dodania

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata