• Name

  Informacje o rodzinie produktów

  Panel Antumbra iColor to kompaktowy i samodzielny sterownik oświetlenia idealny do opraw oświetleniowych LED z systemu Philips Color Kinetics emitujących światło białe lub kolorowe. Sterownik umożliwia wywołanie do sześciu różnych pokazów świetlnych za pomocą jednego przycisku. Dzięki zastosowaniu technologii PoE nie jest wymagane osobne źródło zasilania, co zapewnia większą swobodę w wyborze miejsca montażu, większą trwałość i łatwość instalacji.

  Benefits

  Aktywuj nawet sześć pokazów świetlnych
  Smukły i nowoczesny design. Możliwość dostosowania wyglądu panelu do pomieszczenia.
  Zgodność z architekturą PoE (Power over Ethernet) oznacza, że jeden kabel zapewnia przesył zarówno danych, jak i energii.

  Najważniejsze cechy

  • Sześć ustawionych wstępnie efektów i możliwość skonfigurowania nawet sześciu własnych pokazów świetlnych. Program Antumbra iColor Keypad Effect Manager pozwala na dostosowanie do własnych potrzeb takich parametrów jak: kolor, szybkość czy jasność. Zapisz nawet sześć zestawów efektów i ustawień. Aktywuj pokazy świetlne za pomocą jednego przycisku.
  • Panel Antumbra wykrywa obecność użytkownika w pomieszczeniu i wybudza się, inicjując efekt świetlny na ścianie. Jest to szczególnie pomocne w porze nocnej kiedy nie widzimy dobrze gdzie znajduje się panel. Zintegrowany czujnik światła mierzy poziom światła w pomieszczeniu i dopasowuje odpowiednio efekt do warunków w pomieszczeniu.
  • Dostarczany w dwóch częściach — moduł aplikacji zawiera panel, podstawę i płytkę montażową, które można wymienić, by dopasować do wystroju pomieszczenia. Moduł komunikacyjny odpowiada za transmisję komend do opraw i zawiara w sobie wszystkie funkcje logiczne panelu.
  • W prosty sposób ściemniaj / rozjaśniaj oraz włączaj / wyłączaj podłączane do panelu oprawy.
  • Konfiguruj swój panel w dowolny sposób. Dostępność wielu języków i ikon umożliwia tworzenie na panelu etykiet w języku angielskim, chińskim czy arabskim. Symbole pozwalają pokonać bariery językowe obecne w komunikacji werbalnej, co jest niezwykle przydatne np. w hotelach.
  Do pobrania
  Leaflets
  Visuals
  • Zaznacz produkt do dodania
    
  • Zaznacz produkt do dodania
    
  • Zaznacz produkt do dodania
    
  Zaznacz produkt do dodania

  Wspólnie tworzymy nową wartość


  Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
   

  Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
  aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

   

  Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

  Widok mapy świata