Więcej marek od

 • Produkt
 • IES
 • Leaflet

Sort by:

   Informacje o rodzinie produktów

   Light System Manager jest zaawansowanym systemem sterowania dedykowanym do średnich oraz dużych i złożonych instalacji oświetleniowych. W skład systemu wchodzi nowoczesny sterownik Light System Engine (LSE) oraz zaawansowane oprogramowanie Light System Composer. Zestawienie potężnego kontrolera i innowacyjnego oprogramowania pozwala na wydajne i wygodne kontrolowanie efektów pokazu na instalacjach złożonych z wielu tysięcy punktów oświetleniowych. Light System Manager świetnie sprawdzi się w takich aplikacjach jak zewnętrzne iluminacje budynków czy efektowne pokazy iluminacyjne powierzchni ekspozycyjnych.

   Benefits

   Kontroler posiada wbudowany zegar astronomiczny, który pozwala na sterowanie instalacją według harmonogramu zdefiniowanego na cały rok
   Rozbudowany interfejs web-owy umożliwia zdalne sterowanie i programowanie
   System może być skalowalny do 15 000 punktów oświetleniowych

   Najważniejsze cechy

   Wbudowany zegar astronomiczny - Pozwala na sterowanie instalacją według harmonogramu zdefiniowanego na cały rok.
   Zdalny dostęp - Rozbudowany interfejs web-owy umożliwia m.in. zdalną aktywację uprzednio zdefiniowanych pokazów, definiowanie harmonogramów pracy czy wybór statycznego koloru iluminacji. System obsługuje jednoczesne połączenie kilku użytkowników.
   System jest dostosowany zarówno do średnich jak i bardzo dużych instalacji. Sterownik Light System Engine może jednocześnie obsługiwać nawet 15 000 punktów oświetleniowych, z których każdy może być indywidualnie sterowany.
   Integracja z systemem ActiveSite – ActiveSite jest pierwszym systemem w pełni zlokalizowanym w „chmurze”. Pozwala to na zdalne monitorowanie i sterowanie nawet najbardziej zaawansowaną instalacją oświetleniową z dowolnego punktu na świecie.
   Dwa konfigurowalne porty komunikacyjne – LSM posiada dwa porty komunikacyjne pozwalające na swobodną integrację z istniejącą infrastrukturą sieciową. W tym samym czasie drugi port odpowiada za komunikację z wewnętrzną siecią instalacji oświetleniowej.

   Zastosowania

   Oświetlenie architektoniczne, dynamiczne iluminacje powierzchni ekspozycyjnych
   Do pobrania
   Leaflets
   Ilustracje
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   Zaznacz produkt do dodania

   Wspólnie tworzymy nową wartość


   Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
    

   Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
   aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

    

   Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

   Widok mapy świata