Informacje o rodzinie produktów

Light System Manager jest zaawansowanym systemem sterowania dedykowanym do średnich oraz dużych i złożonych instalacji oświetleniowych. W skład systemu wchodzi nowoczesny sterownik Light System Engine (LSE) oraz zaawansowane oprogramowanie Light System Composer. Zestawienie potężnego kontrolera i innowacyjnego oprogramowania pozwala na wydajne i wygodne kontrolowanie efektów pokazu na instalacjach złożonych z wielu tysięcy punktów oświetleniowych. Light System Manager świetnie sprawdzi się w takich aplikacjach jak zewnętrzne iluminacje budynków czy efektowne pokazy iluminacyjne powierzchni ekspozycyjnych.

Benefits

Kontroler posiada wbudowany zegar astronomiczny, który pozwala na sterowanie instalacją według harmonogramu zdefiniowanego na cały rok
Rozbudowany interfejs web-owy umożliwia zdalne sterowanie i programowanie
System może być skalowalny do 15 000 punktów oświetleniowych

Najważniejsze cechy

Wbudowany zegar astronomiczny - Pozwala na sterowanie instalacją według harmonogramu zdefiniowanego na cały rok.
Zdalny dostęp - Rozbudowany interfejs web-owy umożliwia m.in. zdalną aktywację uprzednio zdefiniowanych pokazów, definiowanie harmonogramów pracy czy wybór statycznego koloru iluminacji. System obsługuje jednoczesne połączenie kilku użytkowników.
System jest dostosowany zarówno do średnich jak i bardzo dużych instalacji. Sterownik Light System Engine może jednocześnie obsługiwać nawet 15 000 punktów oświetleniowych, z których każdy może być indywidualnie sterowany.
Integracja z systemem ActiveSite – ActiveSite jest pierwszym systemem w pełni zlokalizowanym w „chmurze”. Pozwala to na zdalne monitorowanie i sterowanie nawet najbardziej zaawansowaną instalacją oświetleniową z dowolnego punktu na świecie.
Dwa konfigurowalne porty komunikacyjne – LSM posiada dwa porty komunikacyjne pozwalające na swobodną integrację z istniejącą infrastrukturą sieciową. W tym samym czasie drugi port odpowiada za komunikację z wewnętrzną siecią instalacji oświetleniowej.

Zastosowania

Oświetlenie architektoniczne, dynamiczne iluminacje powierzchni ekspozycyjnych
See all products
Do pobrania
Leaflets
Visuals
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
Zaznacz produkt do dodania

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata