Light System Manager

  • Light System Manager

    • Kontroler posiada wbudowany zegar astronomiczny, który pozwala na sterowanie instalacją według harmonogramu zdefiniowanego na cały rok
    • Rozbudowany interfejs web-owy umożliwia zdalne sterowanie i programowanie
    • System może być skalowalny do 15 000 punktów oświetleniowych

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Informacje o rodzinie produktów

Light System Manager jest zaawansowanym systemem sterowania dedykowanym do średnich oraz dużych i złożonych instalacji oświetleniowych. W skład systemu wchodzi nowoczesny sterownik Light System Engine (LSE) oraz zaawansowane oprogramowanie Light System Composer. Zestawienie potężnego kontrolera i innowacyjnego oprogramowania pozwala na wydajne i wygodne kontrolowanie efektów pokazu na instalacjach złożonych z wielu tysięcy punktów oświetleniowych. Light System Manager świetnie sprawdzi się w takich aplikacjach jak zewnętrzne iluminacje budynków czy efektowne pokazy iluminacyjne powierzchni ekspozycyjnych.

Najważniejsze cechy

Wbudowany zegar astronomiczny - Pozwala na sterowanie instalacją według harmonogramu zdefiniowanego na cały rok.
Zdalny dostęp - Rozbudowany interfejs web-owy umożliwia m.in. zdalną aktywację uprzednio zdefiniowanych pokazów, definiowanie harmonogramów pracy czy wybór statycznego koloru iluminacji. System obsługuje jednoczesne połączenie kilku użytkowników.
System jest dostosowany zarówno do średnich jak i bardzo dużych instalacji. Sterownik Light System Engine może jednocześnie obsługiwać nawet 15 000 punktów oświetleniowych, z których każdy może być indywidualnie sterowany.
Integracja z systemem ActiveSite – ActiveSite jest pierwszym systemem w pełni zlokalizowanym w „chmurze”. Pozwala to na zdalne monitorowanie i sterowanie nawet najbardziej zaawansowaną instalacją oświetleniową z dowolnego punktu na świecie.
Dwa konfigurowalne porty komunikacyjne – LSM posiada dwa porty komunikacyjne pozwalające na swobodną integrację z istniejącą infrastrukturą sieciową. W tym samym czasie drugi port odpowiada za komunikację z wewnętrzną siecią instalacji oświetleniowej.

Zastosowania

Oświetlenie architektoniczne, dynamiczne iluminacje powierzchni ekspozycyjnych
Do pobrania
Leaflets
Visuals

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata