ActiLume Wireless

 • Opis produktu

  • Maksymalna elastyczność bez dodatkowych kosztów okablowania; za pomocą wolnostojących opraw podłogowych można utworzyć sterowany system oświetlenia.
  • Aby uzyskać maksymalną oszczędność energii, można stosować różne czujniki powodujące przyciemnienie światła po odejściu osoby od stanowiska pracy, a pełne wygaszenie światła dopiero po całkowitym opuszczeniu danego obszaru.
  • Za pomocą pilota zdalnego sterowania można ręcznie regulować system oraz zapisywać i aktywować trzy sceny.
  • Łatwe w montażu rozwiązanie energooszczędne.

Filmy

[trigger to render Video Gallery]

Obrazy

Informacje o rodzinie produktów

Bezprzewodowy system ActiLume 1-10 V może współpracować z bezprzewodowymi urządzeniami OccuSwitch.Bezprzewodowe oprawy oświetleniowe z bezprzewodowym systemem ActiLume 1-10 V korzystają z tych samych informacji o obecności i powodują wyłączenie oświetlenia, gdy wszystkie czujniki wykażą brak obecności.Połączenie czujnika ActiLume 1-10 V z bezprzewodowymi skrzynkami przełączeniowymi pozwala uzyskać znaczne oszczędności wynikające z wykorzystania światła dziennego. Regulacja oświetlenia w zależności od natężenia światła dziennego nie jest stosowana w całej sieci bezprzewodowej.W ramach sieci bezprzewodowej można tworzyć odrębne strefy za pomocą urządzeń bezprzewodowych. W każdej z tych stref można tworzyć sceny oświetleniowe i aktywować je za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Najważniejsze cechy

Bezprzewodowy system ActiLume 1-10 V umożliwia łatwe połączenie w jeden system opraw do oświetlania boksów/wolnostojących opraw podłogowych i zwieszanych, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z okablowaniem i bez utraty funkcjonalności oraz elastyczności.
Sieć bezprzewodowa jest oparta na specyfikacji ZigBee. ZigBee tworzy wytrzymałą, bezpieczną i gęstą sieć o niskiej częstotliwości danych, która wydłuża okres eksploatacji urządzeń zasilanych bateriami.
Z czasem sieć można rozszerzać o inne bezprzewodowe urządzenia z rodziny OccuSwitch Wireless (OSW). Bezprzewodowy system OccuSwitch składa się z aktywatora OSW i zestawu czujników.
Do sieci można podłączyć maksymalnie 16 urządzeń bezprzewodowych.
Nadal dostępne są wszystkie funkcje czujnika ActiLume 1-10 V: regulacja wykrywania światła w zakresie od 1/3 do 3; regulacja opóźnienia w zakresie 1–30 minut; aktywacja trybu świecenia przez 100 godzin.
Indywidualna regulacja za pomocą ustawień osobistych przy użyciu funkcji Touch and Dim na przełączniku lub zdalnie za pomocą urządzeń w sieci.

Zastosowania

Bezprzewodowy system ActiLume jest przeznaczony do różnych zastosowań wewnątrz budynków.
Czujnik ActiLume 1-10 V jest przeznaczony do pomieszczeń o wysokości do 3,5 m. Jeśli trzeba utworzyć nowe obszary wykrywania, można zainstalować w sieci więcej bezprzewodowych czujników OccuSwitch.
Do pobrania
Leaflets
Visuals
  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata