Więcej marek od

   Informacje o rodzinie produktów

   Bezprzewodowy system ActiLume 1-10 V może współpracować z bezprzewodowymi urządzeniami OccuSwitch.Bezprzewodowe oprawy oświetleniowe z bezprzewodowym systemem ActiLume 1-10 V korzystają z tych samych informacji o obecności i powodują wyłączenie oświetlenia, gdy wszystkie czujniki wykażą brak obecności.Połączenie czujnika ActiLume 1-10 V z bezprzewodowymi skrzynkami przełączeniowymi pozwala uzyskać znaczne oszczędności wynikające z wykorzystania światła dziennego. Regulacja oświetlenia w zależności od natężenia światła dziennego nie jest stosowana w całej sieci bezprzewodowej.W ramach sieci bezprzewodowej można tworzyć odrębne strefy za pomocą urządzeń bezprzewodowych. W każdej z tych stref można tworzyć sceny oświetleniowe i aktywować je za pomocą pilota zdalnego sterowania.

   Benefits

   Maksymalna elastyczność bez dodatkowych kosztów okablowania; za pomocą wolnostojących opraw podłogowych można utworzyć sterowany system oświetlenia.
   Aby uzyskać maksymalną oszczędność energii, można stosować różne czujniki powodujące przyciemnienie światła po odejściu osoby od stanowiska pracy, a pełne wygaszenie światła dopiero po całkowitym opuszczeniu danego obszaru.
   Za pomocą pilota zdalnego sterowania można ręcznie regulować system oraz zapisywać i aktywować trzy sceny.
   Łatwe w montażu rozwiązanie energooszczędne.

   Najważniejsze cechy

   Bezprzewodowy system ActiLume 1-10 V umożliwia łatwe połączenie w jeden system opraw do oświetlania boksów/wolnostojących opraw podłogowych i zwieszanych, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z okablowaniem i bez utraty funkcjonalności oraz elastyczności.
   Sieć bezprzewodowa jest oparta na specyfikacji ZigBee. ZigBee tworzy wytrzymałą, bezpieczną i gęstą sieć o niskiej częstotliwości danych, która wydłuża okres eksploatacji urządzeń zasilanych bateriami.
   Z czasem sieć można rozszerzać o inne bezprzewodowe urządzenia z rodziny OccuSwitch Wireless (OSW). Bezprzewodowy system OccuSwitch składa się z aktywatora OSW i zestawu czujników.
   Do sieci można podłączyć maksymalnie 16 urządzeń bezprzewodowych.
   Nadal dostępne są wszystkie funkcje czujnika ActiLume 1-10 V: regulacja wykrywania światła w zakresie od 1/3 do 3; regulacja opóźnienia w zakresie 1–30 minut; aktywacja trybu świecenia przez 100 godzin.
   Indywidualna regulacja za pomocą ustawień osobistych przy użyciu funkcji Touch and Dim na przełączniku lub zdalnie za pomocą urządzeń w sieci.

   Zastosowania

   Bezprzewodowy system ActiLume jest przeznaczony do różnych zastosowań wewnątrz budynków.
   Czujnik ActiLume 1-10 V jest przeznaczony do pomieszczeń o wysokości do 3,5 m. Jeśli trzeba utworzyć nowe obszary wykrywania, można zainstalować w sieci więcej bezprzewodowych czujników OccuSwitch.
   Do pobrania
   Leaflets
   Ilustracje
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   Zaznacz produkt do dodania

   Wspólnie tworzymy nową wartość


   Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
    

   Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
   aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

    

   Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

   Widok mapy świata