Informacje o rodzinie produktów

Bezprzewodowy system ActiLume 1-10 V może współpracować z bezprzewodowymi urządzeniami OccuSwitch.Bezprzewodowe oprawy oświetleniowe z bezprzewodowym systemem ActiLume 1-10 V korzystają z tych samych informacji o obecności i powodują wyłączenie oświetlenia, gdy wszystkie czujniki wykażą brak obecności.Połączenie czujnika ActiLume 1-10 V z bezprzewodowymi skrzynkami przełączeniowymi pozwala uzyskać znaczne oszczędności wynikające z wykorzystania światła dziennego. Regulacja oświetlenia w zależności od natężenia światła dziennego nie jest stosowana w całej sieci bezprzewodowej.W ramach sieci bezprzewodowej można tworzyć odrębne strefy za pomocą urządzeń bezprzewodowych. W każdej z tych stref można tworzyć sceny oświetleniowe i aktywować je za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Benefits

Maksymalna elastyczność bez dodatkowych kosztów okablowania; za pomocą wolnostojących opraw podłogowych można utworzyć sterowany system oświetlenia.
Aby uzyskać maksymalną oszczędność energii, można stosować różne czujniki powodujące przyciemnienie światła po odejściu osoby od stanowiska pracy, a pełne wygaszenie światła dopiero po całkowitym opuszczeniu danego obszaru.
Za pomocą pilota zdalnego sterowania można ręcznie regulować system oraz zapisywać i aktywować trzy sceny.
Łatwe w montażu rozwiązanie energooszczędne.
Do pobrania
Leaflets
Visuals
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
  • Zaznacz produkt do dodania
     
Zaznacz produkt do dodania

Wspólnie tworzymy nową wartość


Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
 

Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

 

Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

Widok mapy świata