Więcej marek od

MASTER TL-D Xtreme Secura

Świetlówka o bardzo dużej żywotności bez odłamków w razie zbicia

MASTER TL-D Xtreme Secura

   Informacje o rodzinie produktów

   Ta świetlówka TL-D Xtreme została wyposażona w ochronną powłokę, która zapobiega rozpryskowi szkła i elementów lampy w razie jej przypadkowego zbicia. Niebieski pierścień na jednym z końców znakomicie ułatwia identyfikację lampy. Lampę przeznaczono do miejsc, w których odłamki szkła mogłyby zakłócić proces produkcji oraz stanowić zagrożenie dla ludzi i produktów. Przykładem jest przemysł spożywczy. W konstrukcji zastosowano powłokę z teflonu. Lampa spełnia wymagania przepisów HACCP.

   Benefits

   Specjalna powłoka ochronna wokół lampy zapobiega rozpryśnięciu odłamków w razie jej przypadkowego zbicia. Jeden niebieski pierścień na końcu ułatwia identyfikację lampy
   Ochronna powłoka odznacza się odpornością na wysokie temperatury. Zachowuje własności w reakcji na temperaturę lub promieniowanie UV w deklarowanym okresie eksploatacji lampy (50% uszkodzeń przy 3-godzinnych cyklach)
   Zapewnia zgodność oprawy z odpowiednimi branżowymi normami takimi, jak HACCP, ISO 22000 i IEC 61549

   Najważniejsze cechy

   Jeżeli na jednym końcu lampy występuje niebieski pierścień, oznacza to, że wokół lampy znajduje się ochronna teflonowa powłoka
   Najlepsza żywotność i niezawodność; zaślepka w kształcie litery X odróżnia tę lampę od innych świetlówek
   Zaleca się używanie w połączeniu z osprzętem elektronicznym, który zwiększa skuteczność świecenia i trwałość
   Możliwość stosowania w oprawach otwartych i zamkniętych (modele z jednym niebieskim pierścieniem) dzięki mocnej powłoce odpornej na skrajne temperatury

   Zastosowania

   Przemysł spożywczy i farmaceutyczny: fabryki, hurtownie, sklepy i miejsca, w których wymiana lub konserwacja oświetlenia jest droższa (ze względu na przerwy w produkcji, wysokie sufity, utrudniony dostęp do źródeł światła)

   Ostrzeżenia i kwestie bezpieczeństwa

   Aby uzyskać 100% deklarowanej żywotności, nie należy przyciemniać lampy poniżej 30%
   W przypadku korzystania z osprzętu elektromagnetycznego w celu uzyskania deklarowanej żywotności zdecydowanie zalecamy stosowanie starterów Philips S10 lub S10E (w przypadku typów 18W S2 lub S2E) oraz instalację nowych starterów przy wymianie żarówek.
   Jest bardzo mało prawdopodobne, by stłuczenie lampy mogło w jakikolwiek sposób zagrażać zdrowiu użytkownika. W przypadku stłuczenia lampy należy wietrzyć pomieszczenie przez mniej więcej 30 minut oraz usunąć odłamki (dobrze jest użyć do tego rękawiczek). Odłamki należy spakować do plastikowej torby i zanieść do punktu recyklingu. Nie stosować odkurzaczy workowych.
   Aby zapewnić trwałość powłoki, zaleca się wymianę lamp Secura w momencie upłynięcia deklarowanego okresu eksploatacji (do 50% uszkodzeń przy 3-godzinnym cyklu załączania) lub wcześniej.
   Do pobrania
   Leaflets
   Ilustracje
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   • Zaznacz produkt do dodania
     
   Zaznacz produkt do dodania

   Wspólnie tworzymy nową wartość


   Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
    

   Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
   aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

    

   Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

   Widok mapy świata