• Name

  Informacje o rodzinie produktów

  Ta świetlówka TL5 (o średnicy bańki 16 mm) łączy zalety świetlówki TL5 High Output (lampy TL5 HO są zoptymalizowane pod kątem instalacji wymagających mocnego strumienia świetlnego, dlatego oferują doskonałe utrzymanie strumienia świetlnego i oddawanie barw) z dużą trwałością i bezawaryjnością. Pozwala to zminimalizować koszty konserwacji i rzadziej wymieniać drogie oświetlenie punktowe. Lampa jest przeznaczona przede wszystkim do miejsc, w których koszty wymiany oświetlenia lub koszty przestojów są wysokie.

  Benefits

  Większa żywotność i mniejsza liczba przedwczesnych awarii przekładają się na mniejsze koszty serwisowania. Umożliwiają także zastąpienie wymiany indywidualnej wymianą grupową
  Mniej odpadów i niższe koszty recyklingu po upływie okresu eksploatacji
  Umożliwia miniaturyzację systemu i maksymalną swobodę w rozmieszczaniu opraw

  Najważniejsze cechy

  Długi okres eksploatacji dzięki technologii przedłużającej żywotność i znaczące zmniejszenie liczby przedwczesnych awarii
  Największa żywotność
  Zaprojektowane tak, by dostarczać silny strumień świetlny i ułatwić miniaturyzację systemów oświetlenia (40% cieńsza od innych lamp TL-D)
  Maksymalny strumień świetlny osiągany w temperaturze ok. 35°C w pozycji swobodnego jarzenia przy pracy z elektronicznym sterownikiem z funkcją odcięcia
  Niska zawartość rtęci

  System

  -

  Zastosowania

  Odpowiednie w pomieszczeniach, gdzie koszty konserwacji są wysokie (w związku z dużą wysokością do sufitu lub trudnym dostępem do niego). Używa się ich w miejscach takich, jak:
  domy towarowe, supermarkety, magazyny, hale produkcyjne, tunele i miejsca publiczne, np. parkingi i stacje kolejowe

  Ostrzeżenia i kwestie bezpieczeństwa

  Najlepszą żywotność osiąga, współpracując z osprzętem Philips HF Xtreme.
  Aby świetlówka zachowała deklarowaną żywotność, nie należy jej przyciemniać do poziomu poniżej 30% strumienia maksymalnego.
  Jest bardzo mało prawdopodobne, by stłuczenie lampy mogło w jakikolwiek sposób zagrażać zdrowiu użytkownika. W przypadku stłuczenia lampy należy wietrzyć pomieszczenie przez mniej więcej 30 minut oraz usunąć odłamki (dobrze jest użyć do tego rękawiczek). Odłamki należy spakować do plastikowej torby i zanieść do punktu recyklingu. Nie stosować odkurzaczy workowych.
  Do pobrania
  Leaflets
  Ilustracje
  • Zaznacz produkt do dodania
    
  • Zaznacz produkt do dodania
    
  • Zaznacz produkt do dodania
    
  Zaznacz produkt do dodania

  Wspólnie tworzymy nową wartość


  Znajdź najbliższego dystrybutora lub partnera
   

  Z poniższej listy wybierz preferowany kraj,
  aby odszukać najbliższego dystrybutora lub partnera.

   

  Wyszukiwarka dystrybutorów i partnerów

  Widok mapy świata