You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Budowanie przyjaznej
atmosfery

koncentracja

Breitner Tower,
Holandia
 

Dowiedz się, jak panele Luminous Textile zmieniły restaurację w głównej siedzibie firmy Philips.
Poprawianie atmosfery w pomieszczeniach wypoczynkowych biura

Właściwe składniki   ciekawych spotkań przy posiłku

Milsze otoczenie dzięki panelom Luminous Textile firmy Philips
Bar kawowy w głównej siedzibie firmy Philips, Amsterdam

Wyzwanie

 

Ponadczasowy budynek Breitner Tower jest główną siedzibą firmy Philips od 2002 r. Jesteśmy dumni z naszej siedziby i z naszych pracowników i dlatego skorzystaliśmy z okazji, by przekształcić restaurację w tętniące życiem przyjazne miejsce.

Atmosfera relaksu stworzona dzięki rozwiązaniom oświetleniowym Philips

Odpowiednie oświetlenie 

 

Pracownicy firmy Philips kochają jedzenie prawie tak jak światło. Odnowienie naszej restauracji, która wcześniej była chłodnym i formalnym miejscem, okazało się doskonałą okazją do zaprezentowania naszych umiejętności.

 

Centralnym elementem nowego wystroju były ultranowoczesne innowacyjne panele Luminous Textile. Miejsce ożywiają intensywne kolory i nowoczesne rozwiązania projektowe, a panele wprowadzają nieustannie zmieniający się nastrój dzięki wyświetlanym na nich dynamicznym motywom. Płynne wiry i zmienne odcienie widoczne na panelach uspokajają i są miłe dla oka.

 

Posiłki w naszej restauracji to przyjemność dzięki panującej w niej wspaniałej atmosferze. Zarówno personel, jak i goście lubią spędzić w niej trochę czasu przy napojach lub posiłkach, a odnowienie jej zwiększyło atrakcyjność budynku Breitner Tower.

 

Miękkie tekstury paneli Luminous Textile poprawiają też akustykę pomieszczenia, tłumiąc echa i hałas. Panuje idealna harmonia wizualna i akustyczna.

 

Miękkie tekstury paneli Luminous Textile poprawiają też akustykę pomieszczenia, tłumiąc echa i hałas. Panuje idealna harmonia wizualna i akustyczna.

 

Luminous Textile

Ściany mieniące się kolorem i światłem

Informacje o produkcie

Zespół

Ludowy Komitet
Da Nang

Klient

Strona internetowa

Nguyen Viet Nhan

Kierownik projektu

Philips Lighting Vietnam

Pokrewne projekty