Więcej marek od

Budowanie przyjaznej
atmosfery

koncentracja

Breitner Tower,
Holandia
 

Dowiedz się, jak panele Luminous Textile zmieniły restaurację w głównej siedzibie firmy Philips.
Poprawianie atmosfery w pomieszczeniach wypoczynkowych biura

Właściwe składniki   ciekawych spotkań przy posiłku

Milsze otoczenie dzięki panelom Luminous Textile firmy Philips
Bar kawowy w głównej siedzibie firmy Philips, Amsterdam

Wyzwanie

 

Ponadczasowy budynek Breitner Tower jest główną siedzibą firmy Philips od 2002 r. Jesteśmy dumni z naszej siedziby i z naszych pracowników i dlatego skorzystaliśmy z okazji, by przekształcić restaurację w tętniące życiem przyjazne miejsce.

Atmosfera relaksu stworzona dzięki rozwiązaniom oświetleniowym Philips

Odpowiednie oświetlenie 

 

Pracownicy firmy Philips kochają jedzenie prawie tak jak światło. Odnowienie naszej restauracji, która wcześniej była chłodnym i formalnym miejscem, okazało się doskonałą okazją do zaprezentowania naszych umiejętności.

 

Centralnym elementem nowego wystroju były ultranowoczesne innowacyjne panele Luminous Textile. Miejsce ożywiają intensywne kolory i nowoczesne rozwiązania projektowe, a panele wprowadzają nieustannie zmieniający się nastrój dzięki wyświetlanym na nich dynamicznym motywom. Płynne wiry i zmienne odcienie widoczne na panelach uspokajają i są miłe dla oka.

 

Posiłki w naszej restauracji to przyjemność dzięki panującej w niej wspaniałej atmosferze. Zarówno personel, jak i goście lubią spędzić w niej trochę czasu przy napojach lub posiłkach, a odnowienie jej zwiększyło atrakcyjność budynku Breitner Tower.

 

Miękkie tekstury paneli Luminous Textile poprawiają też akustykę pomieszczenia, tłumiąc echa i hałas. Panuje idealna harmonia wizualna i akustyczna.

 

Miękkie tekstury paneli Luminous Textile poprawiają też akustykę pomieszczenia, tłumiąc echa i hałas. Panuje idealna harmonia wizualna i akustyczna.

 

Luminous Textile

Ściany mieniące się kolorem i światłem

Informacje o produkcie

Zespół

Ludowy Komitet
Da Nang

Klient

Strona internetowa

Nguyen Viet Nhan

Kierownik projektu

Philips Lighting Vietnam

Pokrewne projekty