You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Wyjątkowe

miejsce do pracy

WaterPark Place,
Toronto

 

RBC Waterpark Place III to siedziba główna kanadyjskiego oddziału firmy Cisco, mieszcząca się w Toronto. Zintegrowany system oświetlenia Philips Lighting tworzy tu nowoczesne miejsce pracy, umożliwiając jednocześnie zarządcom obiektu monitorowanie istotnych operacji.

Connected office lighting solution – Cisco Toronto office –Philips Lighting-2

Możliwości

tego systemu

zintegrowanego oświetlenia są nieskończone. Oferuje on wiele funkcji, których nie zdążyliśmy nawet jeszcze zgłębić.”

 

- Richard Lees, starszy kierownik projektu w CBRE Limited

Connected office lighting solution – Cisco Toronto office –Philips Lighting-3
Connected office lighting solution – Cisco Toronto office –Philips Lighting-3

Wyzwanie

 

Zespół Cisco potrzebował takiego rozwiązania oświetleniowego swojego czteropiętrowego biura, które dopasowane będzie do nowoczesnego i inteligentnego charakteru.

Connected office lighting solution – Cisco Toronto office –Philips Lighting-4

Odpowiedni system

 

Zastosowany w Waterpark Place system zintegrowanego oświetlenia Philips jest w pełni połączony z architekturą informatyczną Power-over-Ethernet (PoE) Cisco.

 

Zintegrowane oprawy oświetleniowe stanowią portal do przesyłu danych, oszczędności energii, ekologii i osobistego komfortu. Łączą się z siecią komputerową budynku dzięki indywidualnym adresom IP, umożliwiając tym samym ich monitoring, zarządzanie i kontrolowanie.


Każdy punkt świetlny wysyła i odbiera dane, umożliwiając zarządcom np. śledzenie aktywności w pomieszczeniach czy zmian temperatury, a pracownikom personalizację oświetlenia w ich miejscu pracy. System oferuje maksymalną przejrzystość i lepszą kontrolę, umożliwiając Cisco redukcję zużycia energii w pomieszczeniach biurowych.

Budynek został uznany za najbardziej innowacyjne miejsce pracy przez CoreNet — firmę, która nagradza praktyki stosowane w branży nieruchomości. Waterpark Place to tylko jeden z przykładów środowisk biurowych, jakie Philips i Cisco rozpowszechnią w budynkach firmowych na całym świecie.

Connected office lighting solution – Cisco Toronto office –Philips Lighting-4

Zespół

CBRE

Deweloper nieruchomości

Cisco

Infrastruktura IT

Philips Lighting

System oświetlenia biurowego

Podobne projekty