Więcej marek od

Wyjątkowe

miejsce do pracy

WaterPark Place,
Toronto

 

RBC Waterpark Place III to siedziba główna kanadyjskiego oddziału firmy Cisco, mieszcząca się w Toronto. Zintegrowany system oświetlenia Philips Lighting tworzy tu nowoczesne miejsce pracy, umożliwiając jednocześnie zarządcom obiektu monitorowanie istotnych operacji.

Connected office lighting solution – Cisco Toronto office –Philips Lighting-2

Możliwości

tego systemu

zintegrowanego oświetlenia są nieskończone. Oferuje on wiele funkcji, których nie zdążyliśmy nawet jeszcze zgłębić.”

 

- Richard Lees, starszy kierownik projektu w CBRE Limited

Connected office lighting solution – Cisco Toronto office –Philips Lighting-3
Connected office lighting solution – Cisco Toronto office –Philips Lighting-3

Wyzwanie

 

Zespół Cisco potrzebował takiego rozwiązania oświetleniowego swojego czteropiętrowego biura, które dopasowane będzie do nowoczesnego i inteligentnego charakteru.

Connected office lighting solution – Cisco Toronto office –Philips Lighting-4

Odpowiedni system

 

Zastosowany w Waterpark Place system zintegrowanego oświetlenia Philips jest w pełni połączony z architekturą informatyczną Power-over-Ethernet (PoE) Cisco.

 

Zintegrowane oprawy oświetleniowe stanowią portal do przesyłu danych, oszczędności energii, ekologii i osobistego komfortu. Łączą się z siecią komputerową budynku dzięki indywidualnym adresom IP, umożliwiając tym samym ich monitoring, zarządzanie i kontrolowanie.


Każdy punkt świetlny wysyła i odbiera dane, umożliwiając zarządcom np. śledzenie aktywności w pomieszczeniach czy zmian temperatury, a pracownikom personalizację oświetlenia w ich miejscu pracy. System oferuje maksymalną przejrzystość i lepszą kontrolę, umożliwiając Cisco redukcję zużycia energii w pomieszczeniach biurowych.

Budynek został uznany za najbardziej innowacyjne miejsce pracy przez CoreNet — firmę, która nagradza praktyki stosowane w branży nieruchomości. Waterpark Place to tylko jeden z przykładów środowisk biurowych, jakie Philips i Cisco rozpowszechnią w budynkach firmowych na całym świecie.

Connected office lighting solution – Cisco Toronto office –Philips Lighting-4

Zespół

CBRE

Deweloper nieruchomości

Cisco

Infrastruktura IT

Philips Lighting

System oświetlenia biurowego

Podobne projekty