Więcej marek od

Niezwykły budynek:

zachwycające oświetlenie

 

Farglory, Tajwan  

 

Zobacz, jak budynek Farglory nabiera pięknego wyglądu w dekoracyjnym oświetleniu

Żyrandole w domu handlowym Harrods w Wielkiej Brytanii z lampami LED marki Philips, które kształtem przypominają świece

Centrum marketingowe w
Taipei na Tajwanie

skorzystało z chińskiej symboliki smoka, aby stworzyć budynek o wyjątkowym charakterze zarówno od zewnątrz, jak i od środka”.
Korytarz w budynku Farglory na Tajwanie w przyjemnym oświetleniu dekoracyjnym Philips
Barwne światła LED w półprzezroczystych ścianach wokół jadalni w budynku Farglory na Tajwanie

Wyzwanie

 

Farglory to wyróżniająca się firma budowlana stawiająca innowacyjne domy zyskujące na wartości pomimo trudnych warunków rynkowych. Własne centrum marketingowe firmy to wyjątkowa konstrukcja w kształcie smoka. Tak niezwykły budynek wymagał niezwykłego oświetlenia.

Półprzezroczyste ściany budynku Farglory na Tajwanie w oświetleniu LED o zmiennych kolorach firmy Philips

Odpowiednie oświetlenie

 

Forma architektoniczna jest oparta na kształcie smoka przypominającym kolorem i formą ogon gada o pochyłych bokach otaczających budynek. Duża część budynku ma półprzezroczyste ściany, które umożliwiły zainstalowanie fantastycznego dekoracyjnego oświetlenia.

 

Główna krzywizna „smoka”, nachylony korytarz opasujący budynek od zewnątrz , ma przezroczyste pokrycie od przodu i półprzezroczystą płytę z tyłu. Ten obszar jest oświetlony za pomocą opraw Philips Color Kinetics iColor Cove QLX i ColorBlast Powercore, które dają światło o zmiennych kolorach wywierających wrażenie na patrzących zarówno od zewnątrz, jak i ze środka budynku.

 

Podobny efekt zastosowano przy głównym wejściu — goście są prowadzeni przez główny hol, w którym znajduje się instalacja „artystycznego sufitu”. Wirujące motywy na suficie są mistrzowsko oświetlone za pomocą kompaktowych opraw iColor Cove QLX, odpowiednich do tego miejsca ze względu na ograniczoną przestrzeń. To kreatywne zastosowanie zmieniających się kolorów światła LED ciągnie się do pomieszczeń demonstracyjnych, gdzie goście napotykają zachwycającą architekturę w luksusowym oświetleniu.

 

Dzięki niezwykłemu oświetleniu budynek Farglory prezentuje gościom ten sam poziom jakości, który cechuje wszystkie konstrukcje firmy.

  • iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX to kompaktowa liniowa oprawa LED generująca nasycone wielokolorowe światło i dynamiczne efekty we wnękach, miejscach wymagających zaakcentowania i innych przestrzen...
  • ColorBlast Powercore BCP472
    ColorBlast Powercore BCP472
    ColorBlast Powercore high-performance LED fixtures combine rich, saturated, wall-washing color and color-changing effects with simplified installation. ColorBlast Powercore offers ...

Pokrewne projekty