Więcej marek od

Zamontuj i zapomnij

Oświetlenie

 

Newcastle Building Society, Wielka Brytania  

 

Zobacz, jak Newcastle Building Society zachęca klientów energooszczędnym oświetleniem LED

Ciągi komunikacyjne w oświetleniu marki Philips

Energooszczędna technologia LED

przy zachowaniu doskonałej jakości światła znacznie ogranicza zużycie energii, zmniejsza emisję dwutlenku węgla i minimalizuje koszty konserwacji. Umożliwiło to uzyskanie przez Newcastle Building Society zwrotu z inwestycji w ciągu roku”.
Wygodne środowisko pracy dzięki nowoczesnemu biurowemu oświetleniu Philips
Energooszczędne oświetlenie LED firmy Philips w biurze Newcastle Building Society

   

Wyzwanie

 

Stowarzyszenie Newcastle Building Society miało wielkie plany w związku ze swoim głównym oddziałem. Do budowy wykorzystano najnowocześniejszą technologię, a oświetlenie stanowiły diody LED. Czy firmie Philips udało się zapewnić ekonomiczne rozwiązanie, które byłoby jednocześnie piękne i praktyczne?

Odpowiednie oświetlenie

 

Lampy LED mogły spełnić wszystkie wymagania. Sercem instalacji było oświetlenie LuxSpace typu downlight tworzące przyjemne, odświeżające otoczenie. Jego kompaktowe rozmiary pozwalały także utrzymać minimalistyczny styl pomieszczenia.

 

Aby dodać pomieszczeniu nieco blasku, zastosowaliśmy rozwiązanie Spot LED III. Ta energooszczędna lampa LED oświetla przestrzenie robocze, podkreśla oznakowania i prowadzi gości po magazynie. Oprawy eW Cove PowerCore zamontowano w celu podkreślenia wnęk i innych ciasnych przestrzeni. Efektem jest wrażenie jasności i nowoczesności magazynu, co jest korzystne dla jego właścicieli.

 

Nowe oświetlenie jest korzystne dla Newcastle Building Society z wielu powodów. Energooszczędna technologia LED umożliwia uzyskanie wyjątkowo niskiego zużycia energii bez pogorszenia jakości światła. Na przykład lampy Spot III zużywają zaledwie 10 W, co daje 80% oszczędności energii w porównaniu z alternatywnymi lampami halogenowymi. Łatwe w instalacji lampy są faktycznie rozwiązaniem typu „zamontuj i zapomnij”, ponieważ dzięki długiemu okresowi eksploatacji nie ma potrzeby ich regularnego wymieniania.

 

Newcastle Building Society jest jedną z pierwszych organizacji w mieście oświetlonym w 100% lampami LED. Szacuje się, że w wyniku zastosowania nowego oświetlenia emisja CO2 spadnie o 6 ton rocznie, co jest odpowiednikiem dwóch balonów wypełnionych gorącym powietrzem!

  • LuxSpace, recessed
    LuxSpace, recessed
    Klienci szukają możliwości zoptymalizowania wszystkich posiadanych zasobów — czyli nie tylko kosztów bieżących (energii itd.), ale również zasobów ludzkich. Ograniczenie poboru ene...
  • eW Cove MX Powercore
    eW Cove MX Powercore
    Dzięki doskonałej wartości strumienia świetlnego, szerokiemu kątowi rozsyłu oraz różnym wariantom barw i temperatur barwowych światła białego oprawy eW Cove MX Powercore znakomicie...

Pokrewne projekty