Więcej marek od

Rozjaśnianie

dni w biurze

Rada Dystryktu Sedgemoor,
Somerset, Wielka Brytania


Zobacz, jak komercyjne oświetlenie tworzy lepszą przestrzeń do pracy w Radzie Dystryktu Sedgemoor

 

Recepcja Rady Dystryktu Sedgemoor oświetlona przez energooszczędne lampy Philips Lighting

Opinia
pracowników

w Bridgwater House była niezwykle pozytywna. Ponieważ natężenie oświetlenia obniżało się stopniowo, nie zauważyli pogorszenia — ale teraz widzą znaczną poprawę, która rzeczywiście zmieniła środowisko pracy. Ucieszyła nas także pomoc, jaką firmy Western Electrical i Philips świadczyły nam podczas realizacji projektu”.

 

— Adrian Robson, Robson Electrics

 

Philips Lighting oświetla salę konferencyjną Rady Dystryktu Sedgemoor, Somerset, Wielka Brytania
Sala konferencyjna Rady Dystryktu Sedgemoor oświetlona przez wbudowane lampy Coreline Philips Lighting

Wyzwanie

 

Biura Rady Dystryktu Sedgemoor wymagały rozjaśnienia. Dotychczas używane świetlówki stały się z czasem ciemniejsze, a ich eksploatacja dobiegała końca. Rada zdecydowała się na montaż nowego oświetlenia, które miało poprawić warunki pracy i zmniejszyć zapotrzebowanie na konserwację.

Odpowiednie oświetlenie 


Rada Dystryktu Sedgemoor przyjrzała się kilku możliwościom realizacji nowego oświetlenia biurowego. Firma Western Electrical, lokalny hurtownik w branży oświetleniowej, dostarczyła różne produkty do budynku biurowego i zainstalowała je w dwóch pomieszczeniach dla porównania.

 

Lampy LED marki Philips okazały się najlepsze. Rob Lucas z Western Electrical mówi: „Oprawy do wbudowania CoreLine okazały się najlepsze pod względem technicznym i estetycznym, a poza tym ich cena była atrakcyjna. Po podjęciu decyzji pozostałe oprawy świetlówek w budynku zostały wymienione na produkty CoreLine w stosunku jeden do jednego”. Zainstalowano około 750 opraw CoreLine.


Nowe, komercyjne oświetlenie poprawiło przestrzeń roboczą dzięki czystemu, odświeżającemu światłu. Nowe lampy są nie tylko jaśniejsze, ale także zużywają mniej energii i można je przyciemnić w razie potrzeby. „Opinia pracowników w Bridgwater House była niezwykle pozytywna” — twierdzi Adrian Robson. „Ponieważ natężenie oświetlenia obniżało się stopniowo, nie zauważyli pogorszenia — ale teraz widzą znaczną poprawę, która rzeczywiście zmieniła środowisko pracy”.


Cykl eksploatacji nowych lamp LED wynosi około 30 000 godzin — ponad dwukrotnie więcej niż w przypadku poprzednich opraw.

  • CoreLine Recessed
    CoreLine Recessed
    Obecnie właściwie do wszystkich nowych i modernizowanych budynków klienci poszukują rozwiązań oświetleniowych, które łączą wysokiej jakości światło z niskim zużyciem energii i niew...

Tworzenie 
przestrzeni sprzyjającej pracy

Zespół

Rada Dystryktu Sedgemoor

Klient

Philips Lighting

Partner projektu

Robson Electrics

Partner projektu

Western Electrical

Partner projektu

Pokrewne projekty