You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Automatyczne

regulowanie
światła

Westfield,
Sydney, Australia


Dowiedz się, jak inteligentne sterowniki oświetlenia tworzą ekologiczne otoczenie w Westfields
Ten ciąg komunikacyjny w firmie Westfield w Sydney jest oświetlany produktami firmy Philips sterowanymi automatycznie

Inteligentne sterowniki
oświetlenia

pomogły firmie Westfields zaoszczędzić 30% na rachunkach za energię”.
Sala konferencyjna w firmie Westfield w Sydney jest wyposażona w sterowniki oświetlenia firmy Philips ułatwiające oszczędzanie energii
Dzięki sterownikom oświetlenia firmy Philips w kawiarni Westfield Sydney panuje miła atmosfera

Wyzwanie

 

Westfield to legenda w świecie zakupów. To największa na świecie grupa zajmująca się nieruchomościami handlowymi, posiadająca 40 centrów na całym świecie. Firma ma 10-piętrowe biuro w Sydney i chciała zamontować tam system oświetlenia, który zapewniłby jej pierwsze miejsce, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój.

Odpowiednie oświetlenie 


Firma Philips przystąpiła do instalacji nowego oświetlenia. Sercem nowego systemu w Westfield jest system sterowania Dynalite. Za pomocą technologii DALI (Digital Addressable Lighting Interface) zapewnia znaczne oszczędności energii dzięki monitorowaniu oświetlenia i sterowaniu nim. Zamiast pozostawiać regulację światła w rękach użytkowników, system Dynalite przyciemnia światło w pustych pokojach lub kiedy światło dzienne jest wystarczające.

 

W budynku zamontowano łącznie 300 gniazd DALI służących do sterowania energooszczędnymi oprawami LED i świetlówek. Taka konfiguracja, nadzorowana globalnie przez komputer centralny, gwarantuje, że natężenie światła w budynku będzie optymalne przez cały czas. Pracownicy w razie potrzeby mogą także ręcznie regulować natężenie światła.

 

Nowe oświetlenie stworzyło nowy punkt odniesienia dla oszczędności energii, komfortu i elastyczności. Ponadto system sterowania Dynalite w przyszłości będzie można z łatwością unowocześnić, a więc jest to naprawdę długoterminowa inwestycja.

 

Najnowocześniejsze rozwiązanie oświetleniowe pozwoliło firmie Westfield uzyskać zarówno 5 gwiazdek w skali NABERS, jak i 6 gwiazdek w skali Green Star. Obniżając zużycie energii o 30%, firma zasadniczo zmniejszyła wydatki ponoszone na energię.

  • Dynalite Relay Controllers
    Dynalite Relay Controllers
    Do najpopularniejszych urządzeń sterowania światłem należą przekaźniki i urządzenia wielofunkcyjne, dlatego mogą one odgrywać największą rolę w zarządzaniu oświetleniem i zużyciem ...
Panele DPN z serii Classic

Panele DPN z serii Classic

Dotykowe sterowanie światłem. Otoczenie, jakiego chcesz, w zasięgu ręki.
Czujnik ultradźwiękowy

Czujnik ultradźwiękowy

Koniec marnowania energii. Czujnik ultradźwiękowy wykrywa światło dzienne i obecność osób w pokoju, co pozwala na oszczędzanie energii.

Oszczędzanie energii
z technologią LED

Zespół

Westfield Sydney

Pokrewne projekty