Więcej marek od

Automatyczne

regulowanie
światła

Westfield,
Sydney, Australia


Dowiedz się, jak inteligentne sterowniki oświetlenia tworzą ekologiczne otoczenie w Westfields
Ten ciąg komunikacyjny w firmie Westfield w Sydney jest oświetlany produktami firmy Philips sterowanymi automatycznie

Inteligentne sterowniki
oświetlenia

pomogły firmie Westfields zaoszczędzić 30% na rachunkach za energię”.
Sala konferencyjna w firmie Westfield w Sydney jest wyposażona w sterowniki oświetlenia firmy Philips ułatwiające oszczędzanie energii
Dzięki sterownikom oświetlenia firmy Philips w kawiarni Westfield Sydney panuje miła atmosfera

Wyzwanie

 

Westfield to legenda w świecie zakupów. To największa na świecie grupa zajmująca się nieruchomościami handlowymi, posiadająca 40 centrów na całym świecie. Firma ma 10-piętrowe biuro w Sydney i chciała zamontować tam system oświetlenia, który zapewniłby jej pierwsze miejsce, jeśli chodzi o zrównoważony rozwój.

Odpowiednie oświetlenie 


Firma Philips przystąpiła do instalacji nowego oświetlenia. Sercem nowego systemu w Westfield jest system sterowania Dynalite. Za pomocą technologii DALI (Digital Addressable Lighting Interface) zapewnia znaczne oszczędności energii dzięki monitorowaniu oświetlenia i sterowaniu nim. Zamiast pozostawiać regulację światła w rękach użytkowników, system Dynalite przyciemnia światło w pustych pokojach lub kiedy światło dzienne jest wystarczające.

 

W budynku zamontowano łącznie 300 gniazd DALI służących do sterowania energooszczędnymi oprawami LED i świetlówek. Taka konfiguracja, nadzorowana globalnie przez komputer centralny, gwarantuje, że natężenie światła w budynku będzie optymalne przez cały czas. Pracownicy w razie potrzeby mogą także ręcznie regulować natężenie światła.

 

Nowe oświetlenie stworzyło nowy punkt odniesienia dla oszczędności energii, komfortu i elastyczności. Ponadto system sterowania Dynalite w przyszłości będzie można z łatwością unowocześnić, a więc jest to naprawdę długoterminowa inwestycja.

 

Najnowocześniejsze rozwiązanie oświetleniowe pozwoliło firmie Westfield uzyskać zarówno 5 gwiazdek w skali NABERS, jak i 6 gwiazdek w skali Green Star. Obniżając zużycie energii o 30%, firma zasadniczo zmniejszyła wydatki ponoszone na energię.

  • Dynalite Relay Controllers
    Dynalite Relay Controllers
    Do najpopularniejszych urządzeń sterowania światłem należą przekaźniki i urządzenia wielofunkcyjne, dlatego mogą one odgrywać największą rolę w zarządzaniu oświetleniem i zużyciem ...
Panele DPN z serii Classic

Panele DPN z serii Classic

Dotykowe sterowanie światłem. Otoczenie, jakiego chcesz, w zasięgu ręki.
Czujnik ultradźwiękowy

Czujnik ultradźwiękowy

Koniec marnowania energii. Czujnik ultradźwiękowy wykrywa światło dzienne i obecność osób w pokoju, co pozwala na oszczędzanie energii.

Oszczędzanie energii
z technologią LED

Zespół

Westfield Sydney

Pokrewne projekty