Więcej marek od

CityTouch

trzy wyspy, jeden system oświetleniowy

Oświetlenie portów,

Teneryfa, Hiszpania

 

Władze portu Santa Cruz de Tenerife zarządzają oświetleniem trzech wysp z jednego miejsca za pomocą oprogramowania CityTouch.

Port na Teneryfie w nocy

Uznaliśmy, że CityTouch
to idealne rozwiązanie

do zarządzania naszym systemem oświetlenia zewnętrznego”.
Ścieżki dla pieszych w ośrodku High Tech Campus oświetlone lampami zewnętrznymi Philips w celu zwiększenia bezpieczeństwa w nocy
Ścieżki dla pieszych w ośrodku High Tech Campus oświetlone lampami zewnętrznymi Philips w celu zwiększenia bezpieczeństwa w nocy

Wyzwanie

 

Władze portu Santa Cruz de Tenerife zarządzają oświetleniem trzech wysp z jednego miejsca za pomocą oprogramowania CityTouch. Początkowo władze portu stanęły przed kilkoma wyzwaniami. Przede wszystkim zarządzanie oświetleniem na trzech wyspach było trudne i czasochłonne. Po drugie, władze szukały możliwości ulepszeń infrastruktury dla turystów i mieszkańców. Na koniec, istniała potrzeba zmniejszenia zużycia energii. Oprogramowanie CityTouch pomogło organizacji sprostać wszystkim tym wyzwaniom.

Most w ośrodku High Tech Campus zaczyna świecić o zachodzie słońca

Odpowiednie oświetlenie

 

Po wymianie lamp na wersje LED i zaimplementowaniu oprogramowania CityTouch władze portu osiągnęły oszczędności energii wynoszące 81%. Teraz można zarządzać światłami na trzech wyspach z jednego komputera i dowolnego miejsca. Władze portu ucieszyła także możliwość regulacji natężenia światła w każdym porcie oddzielnie. Nie można też nie wspomnieć, że zakończyła się era wysyłania w różne miejsca ekip remontowych — światła automatycznie powiadamiają osoby odpowiedzialne pocztą e-mail, jeśli istnieje potrzeba naprawy.

CityTouch to platforma oprogramowania do sterowania oświetleniem ulicznym. Umożliwia operatorom monitorowanie publicznego systemu oświetlenia zewnętrznego i zarządzanie nim. Mogą oni także zapisywać, wizualizować i analizować informacje historyczne dotyczące działania opraw oświetleniowych.

 

Wyświetl system

Pokrewne projekty