You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

CityTouch

trzy wyspy, jeden system oświetleniowy

Oświetlenie portów,

Teneryfa, Hiszpania

 

Władze portu Santa Cruz de Tenerife zarządzają oświetleniem trzech wysp z jednego miejsca za pomocą oprogramowania CityTouch.

Port na Teneryfie w nocy

Uznaliśmy, że CityTouch
to idealne rozwiązanie

do zarządzania naszym systemem oświetlenia zewnętrznego”.
Ścieżki dla pieszych w ośrodku High Tech Campus oświetlone lampami zewnętrznymi Philips w celu zwiększenia bezpieczeństwa w nocy
Ścieżki dla pieszych w ośrodku High Tech Campus oświetlone lampami zewnętrznymi Philips w celu zwiększenia bezpieczeństwa w nocy

Wyzwanie

 

Władze portu Santa Cruz de Tenerife zarządzają oświetleniem trzech wysp z jednego miejsca za pomocą oprogramowania CityTouch. Początkowo władze portu stanęły przed kilkoma wyzwaniami. Przede wszystkim zarządzanie oświetleniem na trzech wyspach było trudne i czasochłonne. Po drugie, władze szukały możliwości ulepszeń infrastruktury dla turystów i mieszkańców. Na koniec, istniała potrzeba zmniejszenia zużycia energii. Oprogramowanie CityTouch pomogło organizacji sprostać wszystkim tym wyzwaniom.

Most w ośrodku High Tech Campus zaczyna świecić o zachodzie słońca

Odpowiednie oświetlenie

 

Po wymianie lamp na wersje LED i zaimplementowaniu oprogramowania CityTouch władze portu osiągnęły oszczędności energii wynoszące 81%. Teraz można zarządzać światłami na trzech wyspach z jednego komputera i dowolnego miejsca. Władze portu ucieszyła także możliwość regulacji natężenia światła w każdym porcie oddzielnie. Nie można też nie wspomnieć, że zakończyła się era wysyłania w różne miejsca ekip remontowych — światła automatycznie powiadamiają osoby odpowiedzialne pocztą e-mail, jeśli istnieje potrzeba naprawy.

CityTouch to platforma oprogramowania do sterowania oświetleniem ulicznym. Umożliwia operatorom monitorowanie publicznego systemu oświetlenia zewnętrznego i zarządzanie nim. Mogą oni także zapisywać, wizualizować i analizować informacje historyczne dotyczące działania opraw oświetleniowych.

 

Wyświetl system

Pokrewne projekty