Więcej marek od

Szczecin

łączy życie ze światłem

Zintegrowane oświetlenie

dla Szczecina

 

Szczecin jest pierwszym polskim miastem zarządzającym oświetleniem publicznym za pośrednictwem systemu oświetlenia zintegrowanego IntelligentCity firmy Philips.

Szczecin łączy życie ze światłem

Całkowicie zintegrowany
system oświetlenia

zapewnia znaczne oszczędności wynoszące nawet 70%. To niezwykły wkład do inteligentnego podejścia do miasta reprezentowanego przez Szczecin”.

 

Piotr Krzystek, prezydent Szczecina

Szczecin łączy życie ze światłem
Szczecin łączy życie ze światłem

Wyzwanie

 

Władze miasta, zainteresowane zwiększeniem jego atrakcyjności i konkurencyjności, uzyskały środki finansowe w ramach priorytetowego programu „System zielonych inwestycji (GIS)” — SOWA: „Energooszczędne oświetlenie uliczne” w celu zastąpienia istniejącego oświetlenia ulicznego nowoczesnym, ekologicznym i ekonomicznym systemem.

Szczecin łączy życie ze światłem

Odpowiednie oświetlenie 

 

Zainstalowano w sumie 4985 opraw oświetleniowych Luma, 1888 jest zarządzanych za pomocą oprogramowania do zarządzania zdalnego CityTouch LightWave. Dzięki komunikacji z poszczególnymi punktami świetlnymi w sieci i zarządzaniu nimi poprzedni statyczny system oświetleniowy został przekształcony w inteligentny system sterowany z komputera operatora.

Korzyści

Szczecin łączy życie ze światłem
  • Luma
    Luma
    Oprawy serii Lumasą ulicznymi oprawami wykonanymi w technologii RevoledTM, któreoferują doskonałe chłodzenie panelu LED oraz gwarantują bezawaryjną pracę pojej zamontowaniu. Dzięki...
CityTouch

CityTouch

CityTouch to platforma oprogramowania do sterowania oświetleniem ulicznym. Umożliwia operatorom monitorowanie publicznego systemu oświetlenia zewnętrznego i zarządzanie nim. Mogą oni także zapisywać, wizualizować i analizować informacje historyczne dotyczące działania opraw oświetleniowych.

Wyświetl system

Pokrewne projekty