Więcej marek od

Oświetlenie centrum handlowego
Posnania

Oświetlenie centrum handlowego
Posnania

Koncepcja oświetlenia centrum handlowego Posnania wykorzystuje innowacyjną technologię LED Philips Lighting i podkreśla nowoczesny wizerunek inwestycji.
Zakupy w najlepszym świetle

Krok
po kroku

wypracowywaliśmy rozwiązanie, które przekonało inwestora oraz architektów, ponieważ nie ograniczało się wyłącznie do spełnienia warunków normatywnych. System daje możliwość tworzenia scenariuszy oświetleniowych przy zachowaniu doskonałych parametrów zużycia energii.”

 

-Anna Stasik, Key Account Manager, Philips Lighting

Oświetlenie centrum handlowego Posnania
Oświetlenie centrum handlowego Posnania

Cele projektu

 

To trzecie co do wielkości centrum handlowe w Polsce. Indywidualne podejście do potrzeb klientów, kryteria zrównoważonego budownictwa oraz chęć wyznaczania nowych standardów technologicznych wymagały od twórców Posnanii dbałości o najdrobniejsze szczegóły.

Zakupy w najlepszym świetle

Oświetlenie pod kontrolą

 

Za kreowanie scenariuszy oświetleniowych odpowiadają m.in. oprawy Philips InteliHUE.

 

Każda z nich oferuje zarówno perfekcyjną biel, jak i różnorodne barwy światła przy zachowaniu pełnej kontroli ich nasycenia. Technologia ta jest powszechnie wykorzystywana w oświetleniu scenicznym i teatralnym.

 

Walory architektoniczne budynku podkreśla także subtelne oświetlenie liniowe. Zwieńczeniem koncepcji oświetlenia przygotowanej przez firmę Philips Lighting jest rozwiązanie zastosowane w strefie Cristal Forum, czyli przestrzeni handlowej dedykowanej markom premium. Niewielkie punktowe LEDy imitują gwieździste niebo.

  • ColorBurst IntelliHue Powercore
    ColorBurst IntelliHue Powercore
    ColorBurst IntelliHue Powercore to rozwiązanie umożliwiające precyzyjną kontrolę światła kolorowego i wysokiej jakości regulowanego światła białego w tej samej oprawie, przeznaczon...

Pokrewne projekty