You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Pomoc piekarni
w zwiększeniu sprzedaży

 

  • Manage your projects with MyProjects
   Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Bakkerij Voncken  

Landgraaf, Holandia

 

Zobacz, jak lampy MASTERColour CDM Warm pomogły w zwiększeniu sprzedaży dzięki przyjaznemu oświetleniu.

Bakkerij Voncken — Philips MASTERColour CDM Warm

Różnica

w oświetleniu

jest niesamowita. Teraz jest tu morze światła. Jasne i błyszczące. Nasze chleby i ciasta wyglądają fantastycznie, podobnie jak wnętrze. Te lampy od najlepszej strony pokazują to, co sprzedajemy”.

 

— Frans Voncken, właściciel piekarni Voncken

Bakkerij Voncken — Philips MASTERColour CDM Warm

Wyzwanie


Piekarnie Voncken to kwitnące przedsiębiorstwo. W ciągu ostatnich 19 lat rozrosło się z pojedynczego sklepu w sieć 14 lokalizacji zatrudniającą ponad 120 osób. Gdy trzeba było odnowić jeden z ostatnio zakupionych sklepów, firma postanowiła zastosować nowoczesne oświetlenie, które mogłoby nadać wnętrzu nowego charakteru.
Bakkerij Voncken — Philips MASTERColour CDM Warm

Odpowiednie oświetlenie

 

Stworzenie pobudzającej apetyt atmosfery było bardzo ważne dla piekarni Voncken. Po przejęciu od konkurencji czterech sklepów firma musiała nadać im wygląd i charakter spójny z istniejącymi lokalizacjami. „W 2010 r. odnowiliśmy jeden z tych nowych sklepów w Heerlen we współpracy z projektantami wnętrz Emondt” — mówi właściciel Frans Voncken. „Mamy swój przejrzysty firmowy styl. Chcemy, by ludzie od razu wiedzieli, że są w jednym z naszych sklepów. Udało nam się to w Heerlen, ale zastosowane tam lampy SDW-TG z czasem zaczęły tracić właściwości”.

 

Gdy przystąpiliśmy do odnawiania nowego sklepu w Landgraaf na początku 2012 r., firma Edmont zaproponowała nowy rodzaj oświetlenia: lampy Philips MASTERColour CDM Warm. „Przygotowujemy plany oświetlenia i dostarczamy rozwiązania oświetleniowe dla Emondt” — mówi Richard van Plaggenhoef z firmy Powerlight. „Uznaliśmy, że lampy CDM Warm to doskonała alternatywa do lamp SDW-TG. Mają większą żywotność i charakteryzują się lepszym utrzymaniem strumienia świetlnego. Generowane światło jest też wyższej jakości. Dzięki niskiej temperaturze barwowej 2500 K nadają otoczeniu ciepły charakter”.

 

Lampy CDM Warm zainstalowano w strefie z miejscami siedzącymi, nad ladą i półkami, czyli w miejscach, w których jest eksponowana żywność. „Te lampy doskonale podkreślają czerwone i brązowe odcienie. Widziałem inne lampy, których światło powodowało, że jabłka były zbyt zielone, a chleb zbyt brązowy i w efekcie nie wyglądało to już naturalnie” — mówi Frans Vocken. „Z czasem ten efekt stawał się jeszcze bardziej przesadny. Dzięki tym lampom Philips jest teraz inaczej. Chleb ma złocisto-brązowy apetyczny wygląd. Gdy robimy ciasta owocowe z przybraniem z żelatyny, niemal widać w nim odbicie. Widoczne są kolory owoców. Nigdy czegoś takiego nie widziałem przy innych lampach”.

 • MASTERColour CDM-T Warm
  MASTERColour CDM-T Warm
  Najbardziej wydajne i ekonomiczne w eksploatacji źródło oświetlenia akcentującego wkrótce będzie dostępne w wersji emitującej wysokiej jakości światło o ciepłym odcieniu. CDM Warm ...
 • MASTERColour CDM-TC Warm
  MASTERColour CDM-TC Warm
  Najbardziej wydajne i ekonomiczne w eksploatacji źródło oświetlenia akcentującego wkrótce będzie dostępne w wersji emitującej wysokiej jakości światło o ciepłym odcieniu. CDM Warm ...

Pomoc piekarni

w zwiększeniu sprzedaży

Zespół

Bakkerij Voncken

Klient

Pokrewne projekty