Więcej marek od

Oświetlenie chłodnicze,

sklep "Piotr i Paweł"

Piotr i Paweł,
Warszawa, Polska


Rozwiązanie Philips LED to wieloletnia trwałość i 70% redukcja kosztów energii. Przekonaj się jak przyjemna atmosfera zakupów wpływa na sprzedaż!
Piotr i Paweł -oświetlenie LED mebli chłodniczych

Oświetlenie LED
firmy Philips

to ekologiczne rozwiązanie, obniżające koszty operacyjne i zachęcające klientów do zakupów w komfortowych warunkach.”
 

— Krzysztof Jeznach, Kierownik sklepu Piotr i Paweł w Józefosławiu

Piotr i Paweł -oświetlenie LED mebli chłodniczych

Wyzwanie

 

Piotr i Paweł to ogólnopolska sieć sklepów spożywczych, która w sprzedaży kieruje się zasadą, że klienci i ich potrzeby są najważniejsze. W nowo otwartym sklepie Piotr i Paweł w Józefosławiu k. Warszawy, Philips otrzymał zadanie przygotowania „pod klucz” systemu oświetlenia mebli chłodniczych. Oczekiwano zastosowania energooszczędnych rozwiązań, które będą spójną częścią całego oświetlenia sklepu.

Piotr i Paweł -oświetlenie LED mebli chłodniczych

Odpowiednie oświetlenie 


Philips poprowadził całe przedsięwzięcie kompleksowo - od początku do końca, przy ścisłej współpracy z inwestorem. Firma zaprojektowała rozwiązania, przeprowadziła rzetelną analizę opłacalności, dostarczyła i zainstalowała produkty, koordynując wszystkie etapy projektu. Zastosowano najnowsze oświetlenie Philips Affinium LED, przeznaczone do oświetlania mebli chłodniczych, co pozwoliło na uzyskanie wysokich parametrów energooszczędności i równomiernej dystrybucji światła. Zredukowano zużycie energii do 70%, natomiast czas eksploatacji produktów Philips Affinium LED wyniesie 10 lat. Nowy produkt zastąpił dotychczas używane w sieci świetlówki liniowe.

Oświetlenie LED

mebli chłodniczych

Zespół

Artur Starosta

Dyr. Działu Technicznego

Piotr i Paweł

Tymoteusz Szrejbrowski

Dyr. Działu Wyposażenia

Piotr i Paweł

Pokrewne projekty