Więcej marek od

Wyjątkowe oświetlenie
GrandHotel Tiffi, Iława

Oświetlenie GrandHotel Tiffi,
Polska


Oświetlenie LED zwróci uwagę klientów i zapewni wyjątkowe wrażenia. Wyróżnij się!Oświetlenie LED zwróci uwagę klientów i zapewni wyjątkowe wrażenia. Wyróżnij się!
GrandHotel Tiffi w Iławie

Z perspektywy
czasu

przyznaję, że naprawdę warto pracować z dużymi firmamii jest to wartość wyrażona w wygodzie, czasie, pieniądzach i co najważniejsze w przypadku Philips – jakości produktu.”

 

— Mikołaj Bralczyk, Director of Engineering & Room Division, GrandHotel Tiffi w Iławie

GrandHotel Tiffi w Iławie

Wyzwanie

 

GrandHotel Tiffi w Iławie to pięciogwiazdkowy obiekt, malowniczym widokiem na najdłuższe w Polsce jezioro Jeziorak. Ze względu na skalę projektu zdecydowano się na wybór jednego dostawcy rozwiązań oświetleniowych. Wysoka jakość produktów, bogate portfolio oraz międzynarodowa marka i renoma, zadecydowały o wyborze firmy Philips, jako kompleksowego dostawcy oświetlenia do tego hotelu.

GrandHotel Tiffi w Iławie

Odpowiednie oświetlenie 


Współpraca z inwestorem rozpoczęła się już na etapie projektowania hotelu i wymagała ścisłej współpracy z architektem (Pracownia A2 Marcin Agustyniak) w Polsce oraz architektem w Turcji (Pracownia D’Ali Tasarim Ali Kalaycioglu), aby wspólnie stworzyć niepowtarzalną i ciepłą atmosferę tego miejsca, która przyciągnie i zatrzyma gości hotelowych. Zaprojektowano wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie w oparciu o energooszczędne oprawy LED firmy Philips.

 

W pokojach, apartamentach i łazienkach zastosowano oprawy LuxSpace LED oraz Philips Lirio Posada, które nie tylko pozwoliły uzyskać odpowiedni nastrój do wypoczynku i relaksu, lecz także podkreśliły atrakcyjność tych miejsc. Uzupełnieniem instalacji zewnętrznych są oprawy Linea, które stylem zaprojektowania idealnie wpisują się w koncepcję inwestora hotelu, aby oświetlenie było delikatne i przyjemne w odbiorze. Cały obiekt jest zarządzany przez centralny system sterowania oświetleniem Dynalite.

Kompleksowe rozwiązania
LED dla hoteli

Zespół

Jan Sewerynik

Key Account Manager

Philips Lighting Polska

Michał Nowosad

Key Account Manager

Philips lighting Polska

Pokrewne przypadki