Więcej marek od

Wrażenia estetyczne,
które na długo zapadają w pamięć

Home@Feek, Antwerpia, Belgia

 

Zobacz, jak goście hotelu Home@Feek w Belgii reagują na nowe oświetlenie.

Hotel
Home@Feek

to wyjątkowe, designerskie miejsce. Mieści się w Antwerpii, w Belgii, gdzie zachwyca swoich gości atrakcyjnymi wnętrzami wykorzystującymi kolorowe oświetlenie LED, zaprojektowanymi przez biuro Feek.

Wyzwanie

 

Frederik van Heereveld, właściciel hotelu Home@Feek, wie, jak stymulować estetyczne zmysły swoich gości. Oferuje odwiedzającym trzy apartamenty urządzone w wyjątkowo wyszukany sposób. Czy nowe oświetlenie podkreśli ponadczasowy charakter jego projektów?  

Odpowiednie oświetlenie 

 

Dla Frederika van Heerevelda styl jest sensem życia. Otwierając hotel z myślą o osobach, które współdzielą jego pasję, chciał urzeczywistnić ideę unifikacji stylu i światła.

 

Wspólnie z właścicielem hotelu firma Philips zabrała się do pracy, korzystając przy tym z pomocy należącego do niej biura projektowania oświetlenia — firmą Ilti Luce. Każdy z apartamentów został wyposażony w unikatowe rozwiązanie oświetlenia domowego LED, dającego żywe i przyjemne barwy. Dodatkowo możliwość spersonalizowania charakteru światła wpływa znakomicie na samopoczucie gości hotelu.

 

System bazuje na modułach złożonych z 3-kolorowych diod LED High Power Mini Flux, zabudowanych w specjalnych oprawach i wnękach zaprojektowanych przez Fredercka. Użytkownik, korzystając z innowacyjnego kontrolera ToBeTouched, może niemal dowolnie zmieniać charakter światła. Dotknięcie kontrolera wystarczy, aby zmienić barwę oświetlenia na ciepłą, tworząc tym samym znakomitą atmosferę sprzyjającą relaksowi, albo chłodną, która doskonale pobudza i napełnia energią.

 

Hotel Home@Feek znakomicie odzwierciedla moc współpracy. Dzięki wspólnym wysiłkom słynnego projektanta i firmy Philips udało się zrealizować oświetlenie, które na długo zapada w pamięci gości hotelu.

  • Smart Interfaces
    Smart Interfaces
    W skład rodziny ToBeTouched wchodzą interfejsy użytkownika ułatwiające sterowanie oprawami/systememInterfejsy ToBeTouched są dostępne praktycznie dla wszystkich kombinacji opraw i ...

Kreowanie nastrojów
za pomocą światła

Zespół

Region Sjælland

Klient

Højager Belysning A/S

Doradca ds. projektu

Pokrewne przypadki