Więcej marek od

Akcentowanie

luksusowych przestrzeni

Hotel Rafayel,
Londyn, Wielka Brytania


Zobacz, jak nowe oświetlenie zachwyca gości hotelu Rafayel.
Pokój gościnny w hotelu Rafayel w wyjątkowym, energooszczędnym oświetleniu marki Philips

Ochrona
środowiska

jest dla nas bardzo ważna, przy czym dążenie do niej nie powinno odbywać się kosztem komfortu naszych gości i rozwiązań technologicznych, jakie oferuje współczesność. Liczę, że uda mi się zaoferować gościom pobyt w wyjątkowo luksusowej oazie, nienaruszającej równowagi ekologicznej”.

 

— Ike Latif, deweloper hotelu Rafayel

Bar w hotelu Rafayel w energooszczędnym oświetleniu marki Philips do obiektów hotelowych
Piękne, energooszczędne oświetlenie marki Philips oświetla baseny w hotelu Rafayel, tworząc nastrój odprężenia

Wyzwanie

 

Właściciel hotelu Rafayel chciał oczarować swoich gości wrażeniami, które na długo zapadną w pamięć. Atmosfera nowoczesności, luksusowe wnętrza i modna lokalizacja w poprzemysłowej części Londynu to tylko część oferty. Czy wyjątkowe oświetlenie wzbogaci splendor miejsca i uczucie komfortu, przyczyniając się do niezapomnianych wrażeń odwiedzających?

Oświetlenie w hallu hotelu Rafayel tworzące wyjątkową atmosferę, która na długo zapada w pamięć

Odpowiednie oświetlenie 


Oświetlenie marki Philips do obiektów hotelowych zapewniło dynamiczny nastrój na zewnątrz i wewnątrz budynku. W siedmiu apartamentach zwróconych w stronę rzeki goście mogą się odprężyć, dzięki terapii światła. Inteligentny system obsługiwany za pomocą pilota umożliwia wybór spośród wielu opcji oświetlenia nastrojowego.

 

W pomieszczeniach ogólnodostępnych oświetlenie pozwala na stworzenie atmosfery splendoru i wyrafinowania. Światła zostały ustawione w taki sposób, aby akcentować wystrój wnętrz i budować komfortowy nastrój w miejscach spotkań. W sercu budynku pojawiły się kolorowe lampy iColor Cove, naśladujące naturalne światło słoneczne oraz cykl dnia i nocy.

 

Fasadę budynku udekorowano za pomocą iluminacji i lamp projektorowych LED. Dzięki nim gmach hotelu zyskał wyjątkowy wygląd, a jednocześnie oświetlenie nie przyczynia się do zanieczyszczenia światłem najbliższej okolicy.

 

Hotel Rafayel to prawdziwy wzór do naśladowania. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu światła właścicielom udało się stworzyć wyjątkowe miejsce, które na długo zapadnie w pamięci odwiedzających. Ponadto duża wydajność lamp LED daje wymierne korzyści w zakresie ochrony środowiska naturalnego.

  • iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX to kompaktowa liniowa oprawa LED generująca nasycone wielokolorowe światło i dynamiczne efekty we wnękach, miejscach wymagających zaakcentowania i innych przestrzen...
  • MASTER LEDbulb
    MASTER LEDbulb
    LEDowe źródło światła w kształcie tradycyjnej żarówki, zamiennik źródeł żarowych o mocy 40W, 60W, 75W i 100W

Domowy
komfort 
w hotelu

Zespół

Hotel Rafayel

LATIS

Projektant oświetlenia

Strona internetowa

Pokrewne przypadki