Więcej marek od

Hotel
marzeń
dla fanów clubbingu

Hotel Ushuaia, Ibiza

 

Dowiedz się, jak nowe oświetlenie hotelowe odmieniło wrażenia gości hotelu kochających clubbing.

Ściana LED hotelu Ushuaia w oświetleniu marki Philips Lighting

Kreując
komfortowe rozwiązania

dla klientów, staramy się przygotowywać wyjątkowe wrażenia — takie, jakich jeszcze nigdy nie doświadczyli. Pomoc firmy Philips w tym zakresie była nieoceniona. Podzielili się z nami genialnymi pomysłami na połączenie oświetlenia, ekranów i najnowszych technologii, które wspólnie dają te niesamowite wrażenia, jakich szukaliśmy. Udzielili też fachowej pomocy przy instalacji całego systemu, którą udało się zakończyć na czas. Dlatego o firmie Philips mamy jak najlepsze zdanie”.

 

— Abel Matutes, dyrektor zarządzający Grupo Empresas Matutes

Wyzwanie

 

Grupa Fiesta Hotel, będąca właścicielem 45 obiektów na całym świecie, jest ważnym, międzynarodowym graczem na rynku usług hotelarskich. Zarząd postanowił przeobrazić dotychczasową siedzibę na Ibizie w centrum muzyki elektronicznej. Jaką rolę odegra w realizacji tego projektu firma Philips?

Odpowiednie oświetlenie 

 

Hotele Fiesta to symbol niezapomnianych wrażeń. Aby spełnić ogromne oczekiwania gości, trzeba było przygotować coś wyjątkowego: wydarzenie łączące najnowsze trendy w muzyce i technologii. A dla osób kochających clubbing — najlepszych DJ-ów, ekscytujący parkiet i pełne magii plaże Ibizy.

 

Firma Philips była gotowa do pomocy. Ponieważ kluczowym elementem nowej koncepcji było oświetlenie, szybko zabrano się do projektowania widowiskowego systemu, który zdołałby stworzyć wokół koncertów magiczną atmosferę. Ważnym elementem nowych rozwiązań była instalacja w pokojach dla gości najnowocześniejszych systemów rozrywki, a także, ze względów bezpieczeństwa, rozmieszczenie w całym obiekcie defibrylatorów.

 

Firma Philips przygotowała całościowy projekt obejmujący montaż oświetlenia, produktów konsumenckich i systemów ratowania życia. Udało się go ukończyć mimo wyjątkowo krótkiego terminu realizacji — trzech tygodni. Dzięki ekranom LED, oświetleniu akcentującemu i architektonicznemu udało się zamienić fasadę hotelu w efektowne wejście. Wewnątrz budynku dzięki najróżniejszym efektom oświetlenia LED stworzono ekskluzywną atmosferę. W pokojach gościnnych pojawiły się supernowoczesne telewizory Amibilght HD oraz stacje dokujące do iPodów/iPadów, a w recepcji — cyfrowe ramki do zdjęć.

 

Unikatowy, nowy system oświetlenia zużywa minimalną ilość energii elektrycznej, przyczyniając się do ograniczenia kosztów operacyjnych. Hotel oferuje rozrywkę i wypoczynek na światowym poziomie, a o sprawne działanie systemu przez całą dobę dba firma Philips.

Rozwiązania firmy Philips

Rozwiązania firmy Philips

Udoskonalanie i optymalizacja otoczenia. Oświetlenie przemysłowe, które poprawia bezpieczeństwo i samopoczucie pracowników, a także jest ekologiczne.

Informacje o produkcie

Zdumiewanie gości
światłem

Zespół

Fiesta Hotel Group

Hotel Ushuaia

Pokrewne przypadki