Więcej marek od

Audyt i wymiana oświetlenia w

hotelu Radisson

 

Radisson Blu Warszawa Centrum, Polska


Oświetlenie hotelowe Philips LED to oszczędność energii zużywanej w ogólnodostępnych salach konferencyjnych, restauracjach i korytarzach. Sprawdź teraz!

Radisson-Blu-Centrum-Warszawa

Niewiele firm na rynku daje tak
długą gwarancję,

a jest to dla nas bardzo ważne, gdyż to dowodzi jakości produktu. Szukamy dobrych i nowoczesnych rozwiązań, stąd wybór firmy Philips.”

 

- Sławomir Leoniak, Zastępca Kierownika Działu Technicznego hotelu Radisson Blu Centrum Warszawa

Radisson-Blu-Centrum-Warszawa

Wyzwanie

 

Hotel Radisson Blu Warszawa Centrum oferuje 311. Hotel jest częścią grupy Rezidor, która zarządza ponad 200 hotelami na całym świecie. Sieć prowadzi szeroką politykę energooszczędności i poszukuje nowych, ekologicznych rozwiązań oraz najnowszych technologii w różnych obszarach funkcjonowania hoteli. Przyjęto założenie, że wymiana oświetlenia to inwestycja, która jest rozłożona w czasie.

Radisson-Blu-Centrum-Warszawa

Odpowiednie oświetlenie


Wymianę tradycyjnych źródeł światła na LED rozpoczęto od miejsc,gdzie zużycie energii było największe, tj. salach konferencyjnych, restauracjach, korytarzach i miejscach ogólnie dostępnych, które są oświetlane 24 godziny.

 

Wymieniono ponad 180 szt lamp żarowych na źródła MASTER LEDbulb 6W, 390 reflektorowych lamp halogenowych MASTER LEDspot 4W i 7W, posiadających możliwość regulacji strumienia świetlnego.

 

Kolejnym etapem będzie wymiana tradycyjnego oświetlenia na LED w pokojach hotelowych. Wymiana oświetlenia została przeprowadzona w godzinach nocnych przez pracowników działu technicznego hotelu, bez wpływu na codzienne działania operacyjne hotelu.

Radisson Blu Warszawa Centrum

Zespół

Jan Sewerynik

Key Account Manager

Philips Lighting Poland

Pokrewne przypadki