You are now visiting our Global professional lighting website, visit your local website by going to the USA website

Audyt i wymiana oświetlenia w

hotelu Radisson

 

    • Manage your projects with MyProjects
      Use MyProjects to create, save manage and share items and projects with you colleagues and team members.

Radisson Blu Warszawa Centrum, Polska


Oświetlenie hotelowe Philips LED to oszczędność energii zużywanej w ogólnodostępnych salach konferencyjnych, restauracjach i korytarzach. Sprawdź teraz!

Radisson-Blu-Centrum-Warszawa

Niewiele firm na rynku daje tak
długą gwarancję,

a jest to dla nas bardzo ważne, gdyż to dowodzi jakości produktu. Szukamy dobrych i nowoczesnych rozwiązań, stąd wybór firmy Philips.”

 

- Sławomir Leoniak, Zastępca Kierownika Działu Technicznego hotelu Radisson Blu Centrum Warszawa

Radisson-Blu-Centrum-Warszawa

Wyzwanie

 

Hotel Radisson Blu Warszawa Centrum oferuje 311. Hotel jest częścią grupy Rezidor, która zarządza ponad 200 hotelami na całym świecie. Sieć prowadzi szeroką politykę energooszczędności i poszukuje nowych, ekologicznych rozwiązań oraz najnowszych technologii w różnych obszarach funkcjonowania hoteli. Przyjęto założenie, że wymiana oświetlenia to inwestycja, która jest rozłożona w czasie.

Radisson-Blu-Centrum-Warszawa

Odpowiednie oświetlenie


Wymianę tradycyjnych źródeł światła na LED rozpoczęto od miejsc,gdzie zużycie energii było największe, tj. salach konferencyjnych, restauracjach, korytarzach i miejscach ogólnie dostępnych, które są oświetlane 24 godziny.

 

Wymieniono ponad 180 szt lamp żarowych na źródła MASTER LEDbulb 6W, 390 reflektorowych lamp halogenowych MASTER LEDspot 4W i 7W, posiadających możliwość regulacji strumienia świetlnego.

 

Kolejnym etapem będzie wymiana tradycyjnego oświetlenia na LED w pokojach hotelowych. Wymiana oświetlenia została przeprowadzona w godzinach nocnych przez pracowników działu technicznego hotelu, bez wpływu na codzienne działania operacyjne hotelu.

Radisson Blu Warszawa Centrum

Zespół

Jan Sewerynik

Key Account Manager

Philips Lighting Poland

Pokrewne przypadki