Więcej marek od

Wyjątkowy
wieczór

SomePlace Else, Hotel Sheraton, Warszawa, Polska

   

Zobacz, jak oświetlenie LED przyczyniło się do sukcesu restauracji SomePlace Else w Warszawie.
Oświetlenie baru w restauracji SomePlace Else wykonane za pomocą opraw iColor Cove marki Philips Lighting

Użyliśmy
nowoczesnego,  

energooszczędnego innowacyjnego systemu oświetleniowego firmy Philips, który w znacznym stopniu podkreślił klimat w restauracji SomePlace Else”.

 

— Jakub Adamowicz, dyrektor ds. technicznych, Sheraton

Iluminacja elewacji restauracji SomePlace Else; oświetlenie marki Philips Lighting
SomePlace-Else-zewnętrzne-oprawy-oświetleniowe

Wyzwanie

 

SomePlace Else to miejsce o wyjątkowym charakterze. Bar i restauracja łączą w sobie architekturę i atmosferę prosto z epoki jazzu i rock and rolla lat 50. Czy nowe oświetlenie przyczyni się do wyjątkowego klimatu?

Oświetlenie zewnętrzne marki Philips Lighting; wejście do restauracji SomePlace Else, Warszawa

Odpowiednie oświetlenie 

   

Zarówno styl architektoniczny, jak i niekonwencjonalne wnętrze od samego początku przykuwają uwagę gości restauracji. Aby dopełnić wizję architekta Jacka Jaskóły i jego zespołu, zaprzęgnięto do pracy najnowocześniejsze rozwiązania technologii LED. Wnętrze wita klientów delikatnym oświetleniem przestrzeni i dynamicznymi, wyrazistymi akcentami świetlnymi w strefie baru. Fasadę budynku ożywiają współczesne, niekonwencjonalne rozwiązania iluminacyjne.

 

Do stworzenia kolorowych efektów wykorzystano 300 punktów świetlnych iColor Flex Color Kinetics. Umożliwiają one wyświetlanie dynamicznych animacji, które można dowolnie zmieniać. Zimą można wyświetlać ciepłe, pastelowe kolory oraz animację ognia płonącego w kominku, a latem grafiki i animacje płynącej wody lub mieniącej się zimnymi barwami struktury lodu.

 

Bar odgrywa rolę centralnego elementu instalacji. Szklany blat baru przyciąga gości kolorami, wydobywającymi się z jego wnętrza w iście rockandrollowym stylu. Do realizacji tego efektu wykorzystano 117 opraw iColor Cove QLX Kinetics. Cały system jest obsługiwany za pomocą rozwiązania Philips Dynalite. Korzystając z panelu dotykowego, użytkownicy mogą wybierać spośród wstępnie zdefiniowanych scen albo błyskawicznie zmieniać poszczególne ustawienia.


Od wyjątkowego, szklanego portalu po elegancki, urokliwy bar — restauracja SomePlace Else zachwyca gości nową atmosferą.

  • iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX
    iColor Cove QLX to kompaktowa liniowa oprawa LED generująca nasycone wielokolorowe światło i dynamiczne efekty we wnękach, miejscach wymagających zaakcentowania i innych przestrzen...

Tworzenie szczególnej atmosfery
światłem

Zespół

Hotel Sheraton

SomePlace Else

Restauracja

Strona internetowa

Pokrewne przypadki