Więcej marek od

Dodawanie

blasku

 

Harrods, Wielka Brytania

 

Dowiedz się, jakie korzyści odnosi dom handlowy Harrods dzięki wymianie oświetlenia.

Sala sprzedaży w domu handlowym Harrods, Wielka Brytania; w żyrandolach znajdują się lampy LED marki Philips

Żyrandole nareszcie  lśnią,

a pracownikom bardzo podobają się nowe żarówki w kształcie świec. Wkrótce zamówimy je do wszystkich żyrandoli w całym budynku”.
Klientka przyglądająca się produktom oświetlonym za pomocą oświetlenia sklepowego marki Philips
Żyrandole w domu handlowym Harrods w Wielkiej Brytanii z lampami LED marki Philips, które kształtem przypominają świece

Wyzwanie

 

Mieszczący się w londyńskiej dzielnicy Knightsbridge dom handlowy Harrods jest znanym na całym świecie liderem w zakresie sprzedaży towarów luksusowych. W jednej z jego części, zajmującej się sprzedażą produktów marki Wedgwood, pojawiła się konieczność wymiany żarówek znajdujących się w żyrandolach. Te, których używano do tej pory, zużywały nadmierną ilość energii elektrycznej, wydzielając przy tym tak dużo ciepła, aby uniemożliwić prawidłową pracę klimatyzacji. Czy oświetlenie LED sprawdzi się w tej sytuacji?

Produkty oświetlone za pomocą oświetlenia marki Philips do sklepów. W żyrandolach zainstalowano specjalne lampy LED w kształcie świec; dom handlowy Harrods, Wielka Brytania

Odpowiednie oświetlenie

 

Wedgwood to światowa marka słynąca z produkcji dóbr luksusowych najwyższej jakości. Jej wyroby są dostępne w sprzedaży w jednej z sal domu handlowego Harrods, elegancko oświetlonej za pomocą żyrandoli, które również stanowią cześć ekspozycji. Z tego powodu tak ważne jest, aby nie tylko zapewniały znakomite oświetlenie pomieszczenia, ale także prezentowały się kupującym w pełnym splendorze.

 

Mimo że poprzednie lampy halogenowe o mocy 15 W zapewniały odpowiednie efekty wizualne, pobierały za dużo prądu i nadmiernie się nagrzewały, co z kolei zwiększało koszty operacyjne. Początkowo wymieniono je na lampy świecowe LED, ale tym brakowało niezbędnego blasku.

 

Lampy MASTER LEDcandle okazały się znakomitym rozwiązaniem. Dzięki innowacyjnej, akrylowej soczewce o kształcie kwiatu lotosu świecą charakterystycznym, lśniącym światłem. Nareszcie żyrandole wyglądają spektakularnie i wypełniają salę bajecznym światłem. Ale to nie jedyny pozytywny skutek wymiany oświetlenia. Nowe lampy LED pozwoliły obniżyć zużycie energii elektrycznej zarówno przez system oświetleniowy, jak i przez klimatyzację, która nie musi już usuwać nadmiaru ciepła. To prawdziwe zwycięstwo technologii LED.

 

Okres eksploatacji rzędu 20 000 godzin gwarantuje, że nowych lamp LED nie trzeba będzie często wymieniać, co pozwoli ograniczyć koszty konserwacyjne.

  • MASTER LEDcandle
    MASTER LEDcandle
    Ozdobne źródło światła w kształcie świeczki to idealne rozwiązanie dla oświetlenia ogólnego i dekoracyjnego zarówno w hotelach, jak i w domach. Możliwość regulacji strumienia świet...

Pokrewne projekty