Więcej marek od

Oświetlenie do przymierzalni:

inspiracja dla szczęśliwych klientów

House of Fraser, Londyn, Wielka Brytania  

 

Dowiedz się, jak dobre oświetlenie wpływa na podjęcie decyzji o zakupie.

Tim Hyde, kierownik sklepu w domu handlowym House of Fraser przy Oxford Street omawia rozwiązania oświetleniowe marki Philips Lighting zainstalowane w sklepie.

Dzięki nowej
instalacji oświetleniowej

możemy skutecznie zwracać uwagę klientów, co przekłada się na większe zainteresowanie produktami i wyższą sprzedaż”
Klientka, wybrawszy scenę oświetleniową Impreza, przymierza nowy strój; oświetlenie marki Philips

Wyzwanie

 

Zarząd sieci domów handlowych House of Fraser szukał nowych pomysłów na wyróżnienie się na tle konkurencji. W obliczu szybko rozwijającego się handlu elektronicznego ważne było znalezienie rozwiązań, które zachęcałyby klientów do odwiedzania sklepu.

Klientka przeglądająca się w lustrze; oświetlenie sklepowe marki Philips

Odpowiednie oświetlenie

 

Znajdujące się wokół lustra zużyte lampy halogenowe typu downlight zostały wymienione na podwieszane, kwadratowe oprawy LED. Zmieniono położenie wszystkich naściennych źródeł światła i wyposażono je w lampy MASTER LED. Dotychczasowe oświetlenie CDM typu downlight wymieniono na kompaktowe obudowy LED StyliD. W nowym, zrównoważonym oświetleniu spędzanie czasu w przebieralni to czysta przyjemność.

 

Nowe oświetlenie w przymierzalniach w domu handlowym House of Fraser sprawia, że ubrania wyglądają zjawiskowo, a ich przymierzanie to wyjątkowe doświadczenie. Dzięki schlebiającej atmosferze i dynamicznemu oświetleniu flagowy sklep House of Fraser wyprzedza konkurencję.

Luminous Textile

Ściany mieniące się kolorem i światłem

Informacje o produkcie

Pokrewne projekty