Więcej marek od

Stworzenie

królewskiego wejścia

Most Meydan dla ważnych gości i most Royal, Dubai, ZEA

 

Dowiedz się, jak kolorowe oświetlenie LED wita ważnych gości na mostach Meydan

Bezobsługowe rozwiązanie oświetlenia zewnętrznego firmy Philips

Światło przemieniło
most Meydan

w spektakularny symbol widoczny z odległości wielu kilometrów”
Mosty Meydan, Dubaj w oświetleniu mostu Philips
Bezobsługowe rozwiązanie oświetlenia zewnętrznego firmy Philips

Wyzwanie

 

Most Meydan jest arcydziełem architektury. Falista struktura i uderzająca konstrukcja mostu łączącego hotel Meydan z główną drogą są oglądane przez miliony turystów. Czy światło może zmienić strukturę w nowoczesny symbol Dubai World Cup w marcu?

Kolorowe oświetlenie LED tworzy przyciągający wzrok efekt w Meydan w Dubaju

Odpowiednie oświetlenie

 

Most Meydan i jego młodszy brat, most Royal, to ważne punkty miasta Meydan. Każdego roku, gdy odbywają się zawody Dubai World Cup, członkowie rodziny królewskiej i inni ważni gości korzystają z nich, wchodząc na tor wyścigowy. Firma Philips otrzymała zadanie wykonania iluminacji mostu Meydan, aby mógł służyć jako królewskie powitanie i stał się architektonicznym pomnikiem.

 

Specyficznym wymogiem była iluminacja niebieskim światłem oraz bezobsługowy system. W tym celu wyposażyliśmy oprawy eColor Graze Powercore w niebieskie diody LED.
Wykonano pełną analizę rysunków i miejsca i na tej podstawie stwierdzono, że produkt 2ft będzie idealnie pasować do falistych struktur mostu.

   

Po zainstalowaniu opraw most stał się wizualną ucztą widoczną z odległości wielu kilometrów. Niebieskie światło idealnie uzupełnia i podkreśla uderzający kształt ciągłą linią światła.


Po zainstalowaniu oświetlenia na moście Meydan menedżerowie firmy poprosili nas o wykonanie takiej samej instalacji na moście Royal. Firma Philips dostarczyła ten sam produkt, a instalacja została wykonana w sześć tygodni.

  • eColor Graze MX Powercore
    eColor Graze MX Powercore
    Konstrukcje architektoniczne często wymagają liniowych opraw, aby oświetlić wiele kondygnacji przy minimalnej odległości od ściany. Właściciele i użytkownicy nieruchomości potrzebu...

Pokrewne projekty