Więcej marek od

Efektywne i ekologiczne

oświetlenie tuneli

Tunel Boxem,
Zwolle, Holandia


System Philipsa TotalTunnel to kompleksowe rozwiązanie w zakresie oświetlenia tuneli. W jego ramach firma Philips, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, opracowuje wyjątkowe rozwiązania oświetleniowe, dopasowane do oczekiwań zamawiającego.
System Philips TotalTunnel na potrzeby tunelu Boxem

Szukaliśmy
solidnego partnera

z dużą wiedzą w zakresie oświetlenia tuneli. Znaleźliśmy go!”
System Philips TotalTunnel na potrzeby tunelu Boxem

Wyzwanie

 

Władze miasta Zwolle oddały niedawno do użytku tunel zbudowany pod drogą wodną, łączący dwie części trasy szybkiego ruchu — tunel Boxem. Dwupasmowa konstrukcja ma postać pojedynczego korytarza, w którym ruch odbywa się w dwóch kierunkach. Oświetlenie tunelu powstało w ramach systemu Philips TotalTunnel, obejmującego najnowocześniejsze oprawy LED FlowStar oraz kontroler TunneLogic.

Wyjazd z tunelu

Odpowiednie oświetlenie

 

Dzięki instalacji systemu FlowStar, który umożliwia regulację poziomu natężenia światła za pomocą kontrolera TunnelLogic, a także dzięki długiemu okresowi eksploatacji tego rozwiązania uda nam się zmniejszyć zużycie energii o 34% w porównaniu z tradycyjnymi układami oświetleniowymi.

Długa żywotność diod LED przekłada się też na niskie koszty utrzymania, oszczędność czasu i brak utrudnień w ruchu drogowym, ponieważ nie trzeba już okresowo zamykać tunelu.

Korzyści

Wyjazd z tunelu
  • FlowStar Large
    FlowStar Large
    Operatorzy tuneli interesują się rozwiązaniami LED do oświetlania wjazdów i wnętrz, ponieważ oczekują istotnych korzyści w zakresie kosztów, bezpieczeństwa i dostępu serwisowego pr...
TunneLogic

TunneLogic

TunneLogic to dedykowane rozwiązanie do sterowania oświetleniem LED zainstalowanym w tunelach i monitorowania go.

 

Informacje o produkcie

Zespół

Prowincja Overijssel

Rada Miasta Zwolle

Beenen

Pokrewne projekty