Więcej marek od

Renowacja tunelu

Zeeburger, Amsterdam

Tunel Zeeburger,
Amsterdam, Holandia


Tunel Zeeburger to trzeci tunel w Holandii, w którym zainstalowano oprawy liniowe T-line
Tunel Zeeburger, Amsterdam

Mówiąc
krótko,

oświetlenie działa bezobsługowo"
Tunel Zeeburger, Amsterdam

Wyzwanie

 

W czerwcu 2011 r. firma VolkerRail otrzymała od biura Rijkswaterstaat zlecenie wymiany instalacji oświetlenia w tunelu Zeeburger. W procesie wyboru wykonawcy brano pod uwagę wielu dostawców. Jednak za najlepszą uznano firmę Philips.

Wyjazd z tunelu

Odpowiednie oświetlenie

 

Dużą przewagą firmy Philips było to, że była jedynym dostawcą w Holandii z doświadczeniem montowania oświetlenia LED wewnątrz tuneli. Kolejnym krokiem było sprawdzenie, czy jest ona w stanie spełnić wysokie wymagania tego projektu.  Tunel Zeeburger to trzeci tunel w Holandii, w którym zainstalowano oprawy oświetleniowe T-line. W porównaniu z innymi oprawami mają one szereg zalet.


W oprawach T-line wykorzystuje się znaną i sprawdzoną technologię LED. Ich powierzchnia zewnętrzna jest gładka, dlatego prace konserwacyjne nie sprawiają problemów. W normalnych warunkach pracy lamp oświetleniowych nie trzeba wymieniać przez cały okres eksploatacji instalacji, co znacząco zmniejsza koszty utrzymania. Ponadto okres sprawności diod LED szacuje się na co najmniej 15 lat.

Renowacja tunelu Zeeburger, Amsterdam

Zespół

Pokrewne projekty