Więcej marek od

Odzwierciedlanie
kluczowych wartości firmy

Venco Campus,
Eersel, Holandia


Dowiedz się, jak dzięki nowemu oświetleniu firma Vencomatic staje na czele innowacyjności
Komercyjne oświetlenie marki Philips w biurach w Venco Campus

Jako
innowacyjna firma

chcemy promować nasz wizerunek w każdym obszarze. Nasz projekt oświetlenia zdecydowanie należy do czołówki innowacyjności. Aby uzyskać najlepsze efekty, wybraliśmy najbardziej zaawansowane rozwiązania oświetlenia LED, które nie tylko znakomicie się prezentują, ale także zbierają same pozytywne oceny”.

 

— Cor van de Ven, właściciel firmy Vencomatic

Pracownik pracujący przy jasnym oświetleniu przemysłowym marki Philips; strefa produkcyjna w Venco Campus
Parking przy Venco Campus; oprawy oświetleniowe UrbanStar z lampami ClearField

Wyzwanie

 

Firma Vencomatic jest pionierem w zakresie rozwiązań dla przemysłu drobiarskiego. Nowa siedziba, Venco Campus w Eersel, znana jest z powierzchni, wynoszącej 30 000 metrów kwadratowych, oraz unikatowego kształtu — jaja. Czy nowe oświetlenie zdoła odzwierciedlić kluczowe wartości firmy: ekologię, innowacyjność i elastyczność?

Odpowiednie oświetlenie 


Firma Vencomatic jest liderem w zakresie technologii hodowlanych. Specjalizuje się w opracowywaniu, wytwarzaniu i sprzedaży nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu drobiarskiego. Właściciele pragnęli, aby bilans energetyczny nowego budynku był idealnie zrównoważony, dlatego postanowili wyposażyć go w najnowsze rozwiązania w zakresie oświetlenia.

 

Oświetlenie LED okazało się najlepszym wyborem. Ta energooszczędna technologia zyskuje coraz większą popularność w przemyśle drobiarskim. Firma Vencomatic czerpie już korzyści z technologii LED, wykorzystując ją w konstruowanych przez siebie boksach do hodowli drobiu. Do oświetlenia własnych magazynów właściciele firmy wybrali przemysłowe oświetlenie TTX LED. Jasne i czyste światło, jakie zapewnia, nadaje się znakomicie do zastosowań przy liniach produkcyjnych.

 

Oświetleniem w biurach steruje kontroler Dynalite, redukując natężenie światła, gdy w pomieszczeniach nikt się nie znajduje. W salonie wystawowym pojawiły się oprawy GentleSpace LED, zapewniające gościnną atmosferę i doskonale oświetlające produkty firmy. Do oświetlenia terenów wykorzystano oprawy UrbanStar wyposażone w żarówki ClearField. Ich delikatne światło zapewnia dobrą widoczność w nocy, ale nie odstrasza żyjących w okolicy nietoperzy.

 

Dzięki nowym systemom oświetlenia przemysłowego Venco Campus stał się prawdziwie innowacyjnym, energooszczędnym budynkiem. Nowe lampy pozwalają zaoszczędzić do 40% kosztów energii elektrycznej i prac konserwacyjnych.

 • Maxos LED inserts for TTX400
  Maxos LED inserts for TTX400
  Klienci w sektorze przemysłowym i detalicznym poszukują rozwiązań w zakresie oświetlenia ogólnego, oferujących odpowiedni zwrot kosztów, a jednocześnie spełniających wszystkie właś...
 • SmartForm TBS417
  SmartForm TBS417
  Przeznaczone do wbudowania oprawy SmartForm, odzwierciedlające dążenie firmy Philips do logicznych i prostych rozwiązań, to uniwersalne oprawy o budowie półmodułowej. Oprawy te są ...
 • GentleSpace gen2
  GentleSpace gen2
  Wprowadzenie w roku 2011 opraw Philips GentleSpace LED stanowiło przełom w systemach oświetlenia typu Highbay. Nowe urządzenia oferowały znacznie niższe zużycie energii, długi okre...

Tworzenie
lepszych warunków pracy

Zespół

Vencomatic

Klient

 

Van Lierop Cuypers Spierings Architecten, Westerhoven

Architekt

Lomans

Partner

P&H Construction & Real-Estate Consultants

Doradca ds. technicznych

Pokrewne projekty